W szkole dzieje się coś dziwnego: od czasu do czasu ludzie czują chłód, przechodząc w tym miejscu

Dziwne wydarzenia w irlandzkiej szkole sprawiły, że ludzie zaczęli się zastanawiać, czy to wszystko nie jest sprawką ducha. To nie byłby pierwszy raz, gdy duch nawiedza korytarze placówki oświatowej. Jednak zachowanie tego konkretnego ducha zostało nagrane przez zamontowaną w szkole kamerę.

Filmik pokazuje szkołę Deerpark w Cork w Irlandii. Na wideo widzimy, jak drzwi same się otwierają i zamykają. Możemy zobaczyć meble, które poruszają się samoistnie w przód i w tył oraz szafkę na dokumenty, która nagle się otwiera, wyrzucając papiery na podłogę.

Byliśmy zaniepokojeni bałaganem w szkole i gdy przyszliśmy sprawdzić, co go spowodowało, oto co zobaczyliśmy – mówi dyrektor szkoły Kevin Barry. – To zdarzyło się w środku nocy. Ogłupieliśmy. Nie mieliśmy pojęcia, z czym mamy do czynienia.

.


Dyrektor przyznał, że w szkole dzieje się coś dziwnego:

Od czasu do czasu ludzie czują chłód, przechodząc w tym miejscu. Jeden z nauczycieli przyprowadził do szkoły psa, który za żadne skarby nie chciał przejść tym korytarzem. Często zdarzało się, że w tej okolicy były porozrzucane papiery, jednak nigdy nie widzieliśmy, kto je wyrzucał. Myśleliśmy, że to głupie żarty uczniów.

Według Barrego był to jednak jedyny przypadek, gdy kamera zarejestrowała ruchy rzekomego ducha.

Zainstalowaliśmy czujniki ruchu, a więc ruch jakichkolwiek innych osób na tym obszarze powinien być zarejestrowany na innych kamerach, jednak nic nie było na nich widać.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie zarejestrowane przez szkolną kamerę:

Żródło : http://zobaczto.pl