Jarosław Kaczyński ostrzegł Polaków. Podczas konwencji PiS w Jasionce ostrzegł Polaków, co zrobi opozycja jeżeli wygra wybory.

Jarosław Kaczyński przemawiał dziś na regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która została zorganizowana w podrzeszowskiej Jasionce. Prezes partii rządzącej mówił tam m.in. o nowych propozycjach programowych. M.in. o 500+ na pierwsze dziecko. Kaczyński komentował głosy ze strony opozycji, która twierdzi, że programy socjalne PiS to zwykłe rozdawnictwo. Prezes nie zgodził się z takim twierdzeniem.

– Naszym wielkim celem jest przywrócenie godności Polaków. Program społeczny można potraktować jako inwestycje w naszą przyszłość, ale i teraźniejszość, bo to działa już teraz. My inwestujemy w rodzinę, bo jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów naszej cywilizacji, także polskiej cywilizacji – powiedział Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński mówił również o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz polskiego. Polityk komentował zbliżającą się walkę wyborczą. Ostrzegł również Polaków przed tym, co może się stać jeżeli do władzy dojdzie opozycja w postaci Koalicji Obywatelskiej.

Lider partii rządzącej mówi wprost. Polacy mogą stracić wszystko to, co do tej pory dał im obecny rząd.

– Jeśli nasi przeciwnicy wybory wygrają (…) to po pierwsze zabiorą to, co myśmy dali, począwszy od 500 plus, a skończywszy na wcześniejszych emeryturach. Zabiorą dlatego, że nawet gdyby nie chcieli zabrać, to nie potrafią rządzić (…) i przeprowadzą ten atak na rodzinę, i dzieci, o którym tutaj mówiłem – powiedział.

Kaczyński mówił też o rodzinie oraz LGBT. Prezes PiS stwierdził stwierdził, że „w Polsce małżeństwo i rodzina są afirmowane przez naszą kulturę, ale także przez nasze prawo, w tym art. 18 konstytucji”.

Natomiast o Karcie LGBT, którą wprowadził Rafał Trzaskowski, mówił tak: „Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia”.

źródło: publiszer.pl