Justyna Żyła robi karierę w świecie show-biznesu. Była już żona Piotra Żyły postanowiła zapracować na swoje nazwisko i stawia kolejne kroki w celebryckim świecie. Choć niedawno odpadła z „Tańca z Gwiazdami”, to planuje już kolejne udziały w programach rozrywkowych. Trwają także negocjacje w sprawie udziału Justyny Żyły w kampanii promocyjnej znanej marki kosmetyków.

1

Ostatnie miesiące były dla niej prawdziwą huśtawką. Najpierw Justyna Żyła ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest zdradzana przez męża. Na portalu społecznościowym obwieściła, że Piotr Żyła powiedział jej o kochance dzień przed Wigilią. Później jeszcze kilka razy prała brudy publicznie, ale z biegiem czasu pogodziła się z losem. W listopadzie sąd w Bielsku-Białej orzekł o rozwodzie pary, która doczekała się dwójki dzieci. Jeszcze przed sprawą na sądowej wokandzie Justyna Żyła próbowała swoich sił w świecie show-biznesu. Najpierw wzięła udział w rozbieranej sesji dla „Playboya”, później otrzymała program w telewizji „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, a ostatnio wystąpiła w znanym show „Taniec z Gwiazdami”.

Choć w duecie z Tomaszem Barańskim na parkiecie nie błyszczała, to przyciągała uwagę. Teraz zamierza dalej korzystać z chwili sławy. Na antenę wrócił jej autorski program dla stacji Active Family. – Wkrótce przyjeżdżam do Warszawy, bo zaczynam nagrania drugiej serii mojego programu ‚Pierzemy brudy do czysta!’. Mam też kilka nowych propozycji, które rozważam – powiedziała była żona skoczka narciarskiego „Party”. Według dziennikarzy, chodzi o kontrakt reklamowy z marką kosmetyczną. Negocjacje podobno już trwają i jeśli zakończą się sukcesem, to Justyna Żyła zasili zapewne domowy budżet sporą sumą.

Nie mówię ‚nie’! Chciałabym się sprawdzić w tym, co potrafię robić najlepiej, więc show o gotowaniu byłby spełnieniem moich marzeń – powiedziała z kolei kobieta o możliwym udziale w kolejnym programie rozrywkowym. Chwilę wytchnienia po „Tańcu z Gwiazdami” Justyna Żyła wykorzystuje na odpoczynek w rodzinnej Wiśle i opiekę nad dziećmi.

źródło: se.pl