Justyna Żyła swój obecny sukces wypracowała po rozwodzie z mężem, skoczkiem Piotrem Żyłą. Wielu zarzuca jej, że bez niego nigdy nie miałaby okazji zaistnieć. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, czym Justyna zajmowała się, zanim stała się znana. To, co robiła, może zadziwić niejedną osobę. Są kwestie, o których kobieta wypowiada się niechętnie. Przedstawiamy pikantne sekrety jej życia.

Justyna Żyła w zeszłym roku odkryła zdradę męża, a prywatnymi sprawami postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Te wydarzenia wywołały niemałe kontrowersje wśród opinii publicznej. Niektórzy internauci nie kryli oburzenia, przez wzgląd na zachowanie kobiety. Celebrytka dzieliła się pikantnymi szczegółami z jej życia i nie szczędziła przykrych słów w kierunku byłego męża i jego obecnej partnerki.

Była żona Piotra Żyły może być idealnym przykładem na to, że po rozwodzie można zacząć nowe, równie dobre życie. Zyskała ona popularność nie tylko w sieci, ale również w mediach.

Wielu ludzi zastanawia się nad motywem opowiadania o rzekomej zdradzie Piotra. Kobiecie zarzuca się, że chciała się w ten sposób wypromować. Piotr Żyła starał się milczeć i zachować w całej sytuacji z klasą. Justyna z kolei co chwilę informowała media o nowych faktach z ich życia, mówiąc na przykład, że Piotr nie widuje się z dziećmi. Dopiero wtedy skoczek postanowił skomentować doniesienia, zapewniając, że robi wszystko, aby móc spotykać się ze swoimi pociechami, kiedy tylko ma możliwość. Okazuje się, że Justyna Żyła ma sporo za uszami i niekoniecznie chce o tym pamiętać.

Na kolejnych slajdach znajdziecie najbardziej szokujące szczegóły z prywatnego życia celebrytki.

Terapia


Justyna Żyła podzieliła się jednym z bolesnych sekretów, o którym wolałaby już nie wspominać. Wstrząsnęło to opinią publiczną. Okazuje się, że była żona skoczka chodziła na terapię, chcąc ratować małżeństwo. Ówczesny mąż był bardzo sceptyczny.

– Na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził – powiedziała Żyła w „Twoim Imperium”.

Pracowała w sklepie, teraz jest celebrytką


Ponadto okazuje się, że Justyna, zanim została celebrytką i zaczęła wieść luksusowe życie, pracowała w sklepie z ubraniami. Pracę w butiku zapewniła jej koleżanka.

– Pracuję w Ustroniu, w butiku należącym do mojej znajomej. To fajna praca, która daje mi własne pieniądze i pozwala zapomnieć o codziennych kłopotach – mówiła Żyła w zeszłym roku.

Nowa partnerka Piotra


Justyna Żyła nie ukrywa antypatii wobec nowej partnerki byłego męża. Pod swoim wpisem na Instagramie skomentowała, że kobieta związana z Piotrem nie lubi dzieci i nie chce poświęcać im czasu.

– Widziałam i jest bardzo Nie w porządku… Nie lubi dzieci. Mój mąż więcej czasu spędza przed lustrem niż 3 kobiety razem wzięte. Macochy nigdy mieć nie będą z jednego prostego względu…Umieją mówić i wiedzą, z kim chcą się spotykać. Cedząc przez zęby te słowa „pozdrawiam” wszystkich życzliwych – napisała Justyna swojej fance.

Lusksusy


Choć Justyna Żyła wiele zarzuca swojemu mężowi i obarcza go winą za swoją aktualną sytuację życiową, to nie wspomina o tym, że mieszka w luksusowym domu. Lokum zapewnił jej i dzieciom właśnie Piotr Żyła. Możemy zobaczyć jak mieszka celebrytka, ponieważ chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie.

Nowy program w Polsacie


Justyna Żyła otrzymała propozycję od stacji Polsat prowadzenia autorskiego programu „Justyna Żyła, pierzemy brudy do czysta”. Ma w nim rozwiązywać konflikty małżeńskie na podstawie swoje doświadczenie. W styczniu wyemitowano pierwszy odcinek. Oczywiście nie obeszło się bez osobistych wyznań dotyczących jej byłego męża, a internauci zareagowali dość ostro porównując show do „Trudnych spraw”.

Mają jednych dziadków


Justyna Żyła przy jednym z opublikowanych zdjęć, umieściła szokujący opis. Przedstawiła w nim w złym świetle rodziców Piotra, mówiąc też, że jej dzieci mają tylko jednych dziadków. Wiele osób uważa to za cios poniżej pasa i niedojrzałe zachowanie.

– Stając w obronie najbliższej mi osoby nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące. W końcu ma tę swoją galerię pucharów Piotrka. Szkoda, że moje dzieci mają tylko jednych dziadków. Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejszą osoba na świecie – napisała na Instagramie Justyna.

Nie może pogodzić się z rozstaniem


Mimo rozwodu, Justyna Żyła wciąż wspomina męża. W dniu ich rocznicy zamieściła emocjonalny wpis razem z ich zdjęciem ślubnym.

Zagrała w teledysku Niecika


Oprócz prowadzenia autorskiego programu, który przez wielu uważany jest za niewypał, Justyna żyła postanowiła wystąpić w teledysku discopolowym u boku Tomasza Niecika. Premiera miała miejsce 2 marca. Internauci uważają, że nagranie nawiązuje do byłego męża.

źródło: pikio.pl