Ponad 12 milionów wyświetleń w 1,5 tygodnia zdobyło nagranie z programu Jamesa Cordena, gdzie widzimy jak Ariana Grande zaskakuje na scenie filipiński boysband TNT Boys. Młodzi wokaliści za sprawą talent show „The World’s Best” szturmem podbijają serca internautów.

TNT Boys w towarzystwie Ariany Grande

James Corden do swojego programu „The Late Late Show” zaprosił filipiński zespół TNT Boys, który poznał na planie programu „The World’s Best”.

„Poznajcie najsłodszy boysband na tej planecie – TNT Boys” – zachwalał trio Brytyjczyk.

W programie grupa wykonała utwór „And I Am Telling You I’m Not Going”, a w trakcie występu na scenie pojawiła się idolka tria Ariana Grande. Chłopcy nie kryli zaskoczenia, jednak nie przerwali występu i dokończyli piosenkę z gwiazdą.

Ariana Grande obecnie promuje album „Thank U, Next” wydany 8 lutego oraz przymierza się do trasy koncertowej. We wrześniu wystąpi również w Tauron Arenie Kraków.

„The World’s Best” to nowy talent show emitowany na antenie CBS, gdzie uczestników ocenia troje jurorów – Drew Berrymore, RuPaul i Faith Hill – oraz specjalny panel składający się z ekspertów z 50 krajów. Boysband TNT Boys, bez problemu przeszedł pierwsze dwa etapy (uzyskał w nich odpowiednio 99 i 97 punktów na 100 możliwych) i jest jednym z faworytów do zwycięstwa w programie. Zachwytów nad grupą nie kryła wspomniana Berrymore.

źródło: interia.pl