X Factor to jedno z najbardziej popularnych muzycznych show ostatnich lat. Jurorzy znani są ze swoich ostrych komentarzy, a uczestnicy z bardzo dużych umiejętności wokalnych. Tym razem jednak to nie żadna wypowiedź ani odkrycie muzycznego talentu sprawiło, że o jednym z członków jury znów jest głośno. Zaskoczył swoich fanów ogromną metamorfozą – schudł o połowę.

X Factor pozwolił wypromować bardzo wielu zdolnych artystów. Program zyskał popularność dzięki doborowi tylko najlepszych wokalistów, ale także dzięki wyrazistym osobowościom, które zasiadają w jury. Ostatnio jeden z nich zaskoczył wielbicieli muzycznego show swoją przemianą. Zrzucił mnóstwo kilogramów, teraz jest prawie nie do poznania.

Juror programu X Factor bardzo schudł. Jak tego dokonał?

Metamorfoza, której efekty zaskakują, trwała 18 miesięcy. Wszystko zaczęło się od wypadku, jaki przytrafił się Simonowi Cowellowi 2017 roku, kiedy ten stracił przytomność i się przewrócił. Wtedy postanowił zmienić coś w swoim życiu, a następnie udał się do lekarza. Okazało się, że wypadek mógł zostać spowodowany złą dietą mężczyzny.

Juror programu X Factor udał się do dietetyka, który od razu znalazł przyczynę złego samopoczucia, jakie dręczyło mężczyznę. Łowca talentów musiał zrezygnować z glutenu, cukru i swojego ulubionego dania, sausage rolls, czyli zapiekanych pasztecików z kiełbaską. Powodem wykluczenia tych rzeczy z jadłospisu była nietolerancja pokarmowa.

Simon Cowell od razu wprowadził w życie surowe wytyczne, choć nie było mu łatwo zrezygnować z wielu produktów. Rezultat zmiany diety pojawił się od razu – waga zaczęła spadać, a sam producent zaczął się czuć o wiele lepiej.

Spadek wagi odmienił życie gwiazdora. Wygląda i czuje się o wiele lepiej

Jak donosi magazyn „Daily Mail”, główną motywacją Cowella był jego syn. Chłopiec sprawił, że najsurowszy juror z show X Factor postanowił o siebie zadbać. Zaczął się obawiać, że jeśli nie zmieni swojego postępowania, wkrótce osieroci swoje dziecko.

– Ma dziś bardzo dużo energii. W tej chwili wygląda i czuje się świetnie – powiedział informator dziennikarzom.

Zmiana złych nawyków żywieniowych z pewnością wyszła mężczyźnie na dobre. Oprócz diety mężczyzna zmienił w swoim życiu coś jeszcze – niemal całkowicie rzucił palenie papierosów. Z 80 sztuk dziennie ograniczył się do dwóch.

– Gdybym chciał całkowicie rzucić palenie, miałbym poważny problem. Zanudziłbym się – wyznał w rozmowie z magazynem „The Mirror” Cowell.

Zmiany, jakie juror znany z ostrej krytyki uczestników talent show X Factor wprowadził w swoje życie, robią duże wrażenie. Od razu widać, że mężczyzna wygląda i czuje się o wiele lepiej. Jak widać samokontrola bardzo poprawiła jakość życia gwiazdy.

Simon Cowell ‚loses half a stone after cutting out dairy, gluten and sugar’ | Daily Mail Online

źródło: pikio.pldailymail.co.uk