Julia Wieniawa w szczerych słowach o rozstaniu z Baronem. „Związki powinny się rodzić z przyjaźni i…”

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem. Teraz młoda gwiazda komentuje rozstanie z muzykiem i opowiedziała, jakie mają relacje.

Kiedy Julia Wieniawa i Baron potwierdzili, że są parą, od razu zostali okrzyknięci najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Zakochani nie stronili od mediów i zaczęli pojawiać się razem na celebryckich czerwonych dywanach, a na swoich profilach na Instagramie nie szczędzili sobie czułych komentarzy. Dlatego kiedy Julia oficjalnie poinformowała o rozstaniu z Aleksandrem, jej fani byli w szoku, ponieważ nic nie zwiastowało tak szybkiego rozpadu związku.

Julia Wieniawa serdecznie pozdrawia Barona
Wiadomo, że po odejściu od Baron w życiu młodej gwiazdy wiele się zmieniło. Julka w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że należy postępować zgodnie ze swoją intuicją, więc najwidoczniej niczego nie żałuje.

Każda zmiana jest dobra, jeżeli czujesz, że tak powinno być. Trzeba słuchać swojej intuicji.

Wieniawa zdradziła również, jakie ma teraz relacje z byłym chłopakiem.

Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam i życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co na ten temat powiem. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć – powiedziała dla Jastrząb Post.

Żałujecie, że Julia rozstała się z Baronem?

źródło: plotek.pl