Joanna Mazur oczarowała jurorów „Tańca z Gwiazdami”. Występ niewidomej sportsmenki w popularnym show wzbudził ogromny entuzjazm. Andrzej Grabowski nie miał nastroju do żartów i uszczypliwości – po prostu wstał i bił brawo.

Joanna Mazur wzbudziła zachwyt jurorów w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Niewidoma sportsmenka po raz kolejny doskonale spisała się na parkiecie ze swoim partnerem Janem Klimentem. Wydaje się, że uznanie jurorów jest coraz większe, dlatego znów nagrodzili ją pozytywnymi komentarzami i wysokimi ocenami.

Jurorzy nie szczędzili ciepłych słów dla niewidomej kobiety, która ma lepsze wyczucie rytmu niż niejeden z rywali. Andrzej Grabowski był pod szczególnym wrażeniem. Popularny Ferdek z Kiepskich, który słynie ze swoich uszczypliwych komentarzy, tym razem zachował całkowitą powagę. Aktor wstał i bił brawo.

Joanna Mazur zachwyciła jury. Andrzej Grabowski wstał z wrażenia

Nikt nie spodziewał się takiego show. Jednak Joanna Mazur i jej partner Jan Kliment po raz kolejny udowodnili, że nie należy ich lekceważyć w walce o końcowe trofeum. Iwona Pavlović nie mogła się nadziwić kunsztowi tanecznemu, którym dysponuje niewidoma dziewczyna. Słowa uznania płynęły również od Andrzeja Grabowskiego. Ferdek z Kiepskich tym razem nie żartował, ale wstał i bił brawo.

29-letnia Joanna zna smak zwycięstwa i doskonale wie, na czym polega rywalizacja. Jest przecież utytułowaną biegaczką. W 2017 roku na Mistrzostwach Świata osób niepełnosprawnych wywalczyła aż trzy medale: złoto (na 1500 metrów), srebro (na 800 metrów) oraz brąz (na 400 metrów). W zawodach startuje ze swoim trenerem Michałem Stawickim. W tańcu prowadzi ją Jan Kliment.

Joanna Mazur nie jest pierwszą osobą niepełnosprawną w programie. Radzi sobie lepiej niż niejeden rywal

To nie pierwszy raz, kiedy w programie „Taniec z Gwiazdami” bierze udział osoba niepełnosprawna. W poprzednich edycjach na parkiecie można było zobaczyć między innymi Janka Melę czy Iwonę Cichosz. Niepełnosprawni tancerze w niczym nie ustępują swoim rywalom, a niejednokrotnie okazują się od nich dużo lepsi.

Joanna Mazur przed rokiem zdobyła tytuł sportowca roku w kategorii osób niepełnosprawnych w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Tym razem mierzy się między innymi z Agnieszką Radwańską, gwiazdą innej dyscypliny sportu. Joanna nie boi się żadnych wyzwań i z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy widzów Polsatu.

źródło: pikio.pl