Rocznica smoleńska co roku budzi wiele emocji, a największe z pewnością towarzyszą rodzinom ofiar. Joanna Racewicz opublikowała wzruszający wpis i pokazała zdjęcie syna. Dziennikarka, która w katastrofie smoleńskiej straciła męża, otrzymała wsparcie od fanów.

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła ukochanego męża. Dziś wypada już 9 rocznica smoleńska, a dziennikarka uczciła pamięć małżonka wzruszającym wpisem na instagramie. Zdjęcie z synem dziennikarki zebrało wiele ciepłych i pełnych wsparcia komentarzy.

Rocznica smoleńska: Joanna Racewicz publikuje wzruszający wpis

Ten dzień jest wyjątkowo trudny dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Wśród nich znalazła się Joanna Racewicz, która 10 kwietnia 2010 roku straciła męża. Paweł Janeczek był oficerem Biura Ochrony Rządu przy prezydencie Polski.

Od katastrofy minęło już 9 lat, a bliscy ofiar co roku wspominają tragicznie zmarłych członków rodziny. Joanna Racewicz upamiętniła śmierć męża wzruszającym wpisem na Instagramie. Gwiazda pokazała również zdjęcie synka, który miał tylko dwa lata, gdy zginął jego ojciec. Rocznica smoleńska to dla dziennikarki czas podsumowań.

Joanna Racewicz: instagram

Co napisała dziennikarka? Pod zdjęciem z ukochanym 11-letnim synkiem, Racewicz dodała poruszający podpis:

– Syn. Skarb. Wyzwanie. Motywacja. Radość i łzy. Moc i bezsiła. Moje Wszystko. Tego dnia. I każdego przyszłego. Kocham bez końca. I dziękuję za każdą chwilę ❤️ Kocham.

Rocznica smoleńska to nie jedyny raz w roku, kiedy Joanna Racewicz wspomina tragicznie zmarłego męża. Jednak zdjęcie z synem opatrzone wzruszającym podpisem wyjątkowo poruszyło fanów, którzy nie szczędzili dziennikarce ciepłych komentarzy.

– Całym sercem z Panią w tym trudnym dla Was dniu, całuję i ściskam.

– Patrząc na to zdjęcie, poprostu się wzruszyłam. I myślę, że nic nie jest w stanie Was pokonać, bo macie siebie. Ściskam Was mocno ❤️

– Mocno przytulam Panią i Synka.

– Dzisiaj szczególnie życzę spokoju i zawsze tej siły i miłości, którą macie. Pozdrawiam serdecznie.

To tylko część wparcia, które otrzymała dziennikarka od fanów. Rocznica smoleńska to wyjątkowo trudny czas dla bliskich ofiar. Joanna Racewicz otwarcie mówiąca na instagramie i w wielu wywiadach o swoich przeżyciach związanych ze stratą męża z pewnością jest inspiracją dla wielu, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/joannaracewicz

Rocznica smoleńska jest wyjątkową datą dla Joanny Racewicz.

źródło: buzzed.pl