Joanna Liszowska rozstaje się z mężem?! Niepokojące doniesienia o małżeństwie aktorki

Aż trudno uwierzyć, że ta miłość się skończyła. Jak dowiedział się „Super Express”, Joanna Liszowska (41 l.) rozstała się z Olą Serneke (48 l.). W jednym z warszawskich sądów toczy się postępowanie rozwodowe pary. Niewykluczone, że wyrok zapadnie jeszcze w tym roku.

O kryzysie w związku pięknej aktorki i szwedzkiego biznesmena mówiło się od kilku miesięcy. Ale oboje konsekwentnie nie komentowali swojego życia prywatnego. Plotki o rozwodzie okazały się jednak prawdziwe, co potwierdził nam pracownik sądu.
– Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł – usłyszeliśmy.
Pozew rozwodowy trafił do sądu w ubiegłym roku. Powodem rozstania pary są różne wizje dotyczące wspólnej przyszłości. Liszowskiej bardziej zależy na karierze w Polsce, Serneke planuje kolejne działania biznesowe w Szwecji, gdzie uchodzi za jedną z najbardziej wpływowych i zamożnych osób.

Niestety para przestała się dogadywać i dochodzi swoich praw w sądzie. Liszowska przed ślubem podpisała intercyzę. Teraz może jedynie liczyć na jednorazową dużą kwotę za straty moralne oraz alimenty na dwie córki. Dzieci mają też mieć fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać Joanna, dopóki pociechy nie skończą 21 lat.
Liszowska i Serneke po roku znajomości pobrali się w lipcu 2010 r. w katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Początkowo udawało im się dzielić swój czas między Polskę a Szwecję, ale z czasem okazało się to zbyt trudne. Para ma dwie córki: Emmę (8 l.) i Stellę (6 l.).

źródło: se.pl