Joanna Liszowska cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem mediów. Podejrzewamy jednak, że nie do końca chodzi o jej osiągnięcia zawodowe, a o rozwód ze szwedzkim milionerem i „ciało-pozytywne” posty na Instagramie. Aktorka niedawno rozpoczęła także karierę muzyczną, jednak póki co reakcje są dość skrajne. Wciąż nie milkną bowiem komentarze po jej wykonaniu hitu Zdzisławy Sośnickiej Aleja gwiazd.

Nieoczekiwana kariera muzyczna to tylko jedno z zaskoczeń, które w ostatnim czasie serwuje swoim fanom Joanna Liszowska. Przez lata znakiem charakterystycznym aktorki stały się długie blond loki, jednak jej ostatnie decyzje udowadniają, że najwyraźniej potrzebuje odmiany. W teledysku do nowego singla Liszowska co prawda zaprezentowała nową fryzurę, jednak była to jedynie peruka.

Tym razem Joanna Liszowska przygotowała do swoich obserwujących kolejną niespodziankę. Aktorka przeszła właśnie kolejną metamorfozę, której efektami pochwaliła się w sieci. Liszowska wyprostowała swoje długie włosy i zdecydowała się na grzywkę. Fani szybko zasypali post pozytywnymi komentarzami, do których dołączyła się również aktorka Anna Dereszowska.

O ja pierdykam!!! Ależ niesamowicie wyglądasz! – napisała pod postem koleżanki z branży.

Zobaczcie, jak teraz prezentuje się „nowa” Joanna Liszowska. Pięknie wygląda?

https://www.instagram.com/p/B2RErg4ov5r/?utm_source=ig_embed

źródło: pudelek.pl