Joanna Krupa zdecydowanie nie należy do kobiet, których brzuszek ciążowy widać niemalże od pierwszych miesięcy. Celebrytka nie zwalnia tempa w pracy i wciąż chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, nie sposób po nich domyślić się, że już wkrótce na świat przyjdzie jej dziecko.

Joanna Krupa, kilka tygodni temu ogłosiła światu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Już kilka chwil od oficjalnych informacji, celebrytka zaczęła zamieszczać w sieci zdjęcia, które miały potwierdzać jej błogosławiony stan. Choć początkowo sugerowano, że ma delikatnie zaokrąglony brzuszek, teraz ciężko poznać, że jest już w połowie ciąży. Krupa wciąż ma zniewalającą sylwetkę, wolną do ciążowych krągłości. Gdyby nie potwierdzenie ze strony celebrytki, zapewne nikt nawet nie podejrzewałby, że modelka niedługo urodzi maluszka.

Już niebawem zostanie mamą. Jak Joanna Krupa przechodzi ciążę?

Śledząc Instagram modelki możemy zauważyć, że ta zdecydowanie jest zwolenniczką stwierdzenia „ciąża to nie choroba”, zatem wciąż oddaje się swojej pracy. Obecnie Joanna spędza większość czasu na planie najnowszej edycji „Top Model”, gdzie za każdym razem prezentuje się fenomenalnie. Ostatnio zamieściła zdjęcie w dość obcisłej sukience oraz wysokich szpilkach.

Najwyraźniej błogosławiony stan zupełnie nie przeszkadza jej w noszeniu ukochanych obcasów, w których zresztą fenomanalnie wygląda. Co więcej, mimo podkreślającej figurę sukienki, po Krupie zupełnie nie widać, że niebawem zostanie mamą. Warto wspomnieć, że modelka ma już za sobą połowę ciąży, jednak brzuszka prawie w ogóle nie ma.

Jakiś czas temu celebrytka opowiedziała o tym, jak znosiła swoje ciążowe początki, które dały jej nieźle w kość. Otwarcie przyznała, że gdyby program był kręcony nieco wcześniej, musiałaby z niego zrezygnować, bowiem złe samopoczucie zupełnie zawładnęło jej życiem codziennym, teraz jednak najwyraźniej nie został już po tym nawet ślad.

Gratulacji i komplementów nie ma końca
Mimo że o ciąży gwiazdy wiemy już od jakiegoś czasu, internauci wciąż zamieszczają w komentarzach niezliczoną ilość gratulacji. Ponadto, pojawia się całe mnóstwo komplementów, w których obserwatorzy stwierdzają, że ciąża zdecydowanie jej służy.

– Wspaniale wyglądasz Asiu – czytamy.

– Ojej! Świetnie wyglądasz, ciąża Tobie służy! – pisze internautka.

– W tej kreacji nawet brzuszka ciążowego nie widać – dodaje kolejna.

źródło: pikio.pl