Jeśli włączycie dzisiaj „Jaka to melodia”, czeka was ogromne zaskoczenie

Jaka to melodia nie ma zamiaru tracić miana swojej kultowości. Już dziś największych sympatyków programu czeka odcinek specjalny pełen wielu niespodzianek.

Jaka to melodia od 22 lat gości w telewizorach większości polskich domów. Twórcy programu próbują zaskakiwać swoich widzów i bardzo dobrze im się to udaje. W ten weekend również wyciągnęli asa z rękawa.

Jaka to melodia?

Jaka to melodia – odcinek specjalny

Z oficjalnego konta Jakiej to melodii w mediach społecznościowych można dowiedzieć się, jakie emocje czekają nas już w ten weekend. Okazuje się, że jak zwykle będzie mocno muzycznie, ale też… sportowo. Sportowi fanatycy siatkówki powinni poczuć się mocno usatysfakcjonowani. Prowadzący program Norbi zapowiedział udział siatkarzy w odcinku specjalnym.

W sobotnim odcinku, który obejrzymy o 17:30, udział weźmie czterech zawodników brylujących na boisku zdobywając duże ilości punktów dla swoich drużyn. Oficjalne konto programu zdradza także, że siatkarze będą konkurować między sobą w parach.

Pierwszym z nich jest Andrzej Wrona, na co dzień odnoszący sukcesy w ONICO Warszawa. W ostatnim czasie stał się bardziej rozpoznawalny przez związek z Zofią Zborowską, córką znanego aktora. Pytanie, czy podobnie jak na boisku, Wrona pofrunie dziś w punktacji?

Jego partnerem w zmaganiach będzie Konrad Buczek, od niedawna rozgrywający w ONICO Warszawa.

Drugą parę stanowi Jakub Kowalczyk i Jan Nowakowski. Ta para może być nieco mniej znana od medialnego Wrony i jego kolegi, ale być może akurat na płaszczyźnie muzycznej powalą na łopatki przeciwników. Nowakowski i Kowalczyk podobnie jak koledzy grają dla ONICO.

Idąc tropem dedukcji z poprzednich odcinków specjalnych, pewnym jest, że zwycięski duet nagrodę przekaże na cele charytatywne.

Finał miesiąca w niedzielę

W ostatnią niedzielę miesiąca bez zmian rozgrywany jest finał miesiąca. W nadchodzącym odcinku udział wezmą Ola, Agnieszka i Kamil, a do wygrania jest 80 tysięcy złotych! Zapowiada się poważna rywalizacja.

Jaka to melodia przygotowała na te okazje topowy komplet artystów. W zapowiedzi odcinków dopatrzeć można się Boney M, wspaniałej Edyty Górniak, Shakin’ Stevensa z piosenką „I got my mind set on you” oraz Eleni.

źródło: pikio.pl