Jaka to melodia nie ma zamiaru tracić miana swojej kultowości. Już dziś największych sympatyków programu czeka odcinek specjalny pełen wielu niespodzianek.

Jaka to melodia od 22 lat gości w telewizorach większości polskich domów. Twórcy programu próbują zaskakiwać swoich widzów i bardzo dobrze im się to udaje. W ten weekend również wyciągnęli asa z rękawa.

Jaka to melodia?

Jaka to melodia – odcinek specjalny

Z oficjalnego konta Jakiej to melodii w mediach społecznościowych można dowiedzieć się, jakie emocje czekają nas już w ten weekend. Okazuje się, że jak zwykle będzie mocno muzycznie, ale też… sportowo. Sportowi fanatycy siatkówki powinni poczuć się mocno usatysfakcjonowani. Prowadzący program Norbi zapowiedział udział siatkarzy w odcinku specjalnym.

W sobotnim odcinku, który obejrzymy o 17:30, udział weźmie czterech zawodników brylujących na boisku zdobywając duże ilości punktów dla swoich drużyn. Oficjalne konto programu zdradza także, że siatkarze będą konkurować między sobą w parach.

Pierwszym z nich jest Andrzej Wrona, na co dzień odnoszący sukcesy w ONICO Warszawa. W ostatnim czasie stał się bardziej rozpoznawalny przez związek z Zofią Zborowską, córką znanego aktora. Pytanie, czy podobnie jak na boisku, Wrona pofrunie dziś w punktacji?

Jego partnerem w zmaganiach będzie Konrad Buczek, od niedawna rozgrywający w ONICO Warszawa.

Drugą parę stanowi Jakub Kowalczyk i Jan Nowakowski. Ta para może być nieco mniej znana od medialnego Wrony i jego kolegi, ale być może akurat na płaszczyźnie muzycznej powalą na łopatki przeciwników. Nowakowski i Kowalczyk podobnie jak koledzy grają dla ONICO.

Idąc tropem dedukcji z poprzednich odcinków specjalnych, pewnym jest, że zwycięski duet nagrodę przekaże na cele charytatywne.

Finał miesiąca w niedzielę

W ostatnią niedzielę miesiąca bez zmian rozgrywany jest finał miesiąca. W nadchodzącym odcinku udział wezmą Ola, Agnieszka i Kamil, a do wygrania jest 80 tysięcy złotych! Zapowiada się poważna rywalizacja.

Jaka to melodia przygotowała na te okazje topowy komplet artystów. W zapowiedzi odcinków dopatrzeć można się Boney M, wspaniałej Edyty Górniak, Shakin’ Stevensa z piosenką „I got my mind set on you” oraz Eleni.

źródło: pikio.pl