Jego żona opuściła go, ponieważ nie mógł mieć dzieci. Teraz partnerka Roberta Burneika jest w ciąży

Gwiazdor TVN przekazał radosną nowinę – będzie ojcem! To ogromne szczęście patrząc na jego przeszłość, rozwód z żoną i późniejsze plotki. Dzisiaj wszystkie złe wspomnienia odeszły w niepamięć. Czas kompletować wyprawkę.

Gwiazdor TVN opublikował wczoraj zdjęcie, które jednoznacznie pokazało, że jego partnerka jest w ciąży. Fani sympatycznego celebryty od razu pospieszyli z gratulacjami – według nich należy mu się szczęście i satysfakcja w życiu.

TVN Turbo dało mu szansę, co było strzałem w dziesiątkę
Znany z ogromnego dystansu do siebie, przesympatyczny Robert Burneika po karierze na Youtube i staniu się internetowym memem zaczął być zapraszany do śniadaniówek i programów rozrywkowych. TVN zobaczyło w nim tak ogromny potencjał, że dało mu własny program „Nie ma lipy!” na TVN Turbo, gdzie przedstawiał kulturystykę na wesoło. Dziś zna go cała Polska.

Nie każdy miał świadomość, że za roześmianą twarzą kryje się dramat. Fala popularności popsuła jego relacje z żoną, Katarzyną, w związku z czym wziął rozwód w 2013 roku. Była żona miała do niego ogromną urazę, ponieważ publicznie pokazała zdjęcie wyników Burneiki, które jednoznacznie wskazywały na bezpłodność. To był cios poniżej pasa.

Rzekomo bezpłodny gwiazdor zostanie ojcem

Była żona nie miała chyba racji, ponieważ Robert zostanie ojcem już niedługo. Gdy wypoczywał nad polskim morzem wraz z nową ukochaną, zaskoczył swoich fanów ich wspólnym zdjęciem – partnerka dumnie trzymała się za brzuszek. Radosną nowiną od razu zainteresowały się tabloidy. W rozmowie z Pudelkiem kulturysta zapewnił, że wszystko jest w porządku, a Kaja urodzi późną jesienią. Nie znają jeszcze płci, ale najważniejsze, by dziecko było zdrowe.

Burneika cieszy się również, że udowodnił iż nie jest bezpłodny. Cieszy się, że prawdziwi fani wierzyli do końca w jego wersję. Teraz widać tego efekt. Na sopockim molo zapozował z Kają:

– Po weekendzie w Sopocie na portalach plotkarskich pojawiło się dużo informacji na temat okrągłego brzuszka mojej Kochanej. Powiem, że nie mam nic do ukrycia, bo będę hardkorowym ojcem – brzmiał podpis pod zdjęciem przyszłego dumnego taty.

źródło: pikio.pl