Jedna z internautek skrytykowała celebrytkę. Małgorzata Rozenek szybko jej odpowiedziała, dając się ponieść emocjom

Małgorzata Rozenek najwyraźniej miała dość ostatniej pogody w Polsce i ukochanego słońca postanowiła poszukać poza granicami kraju. W mediach społecznościowych opublikowała już kilka wakacyjnych zdjęć, jednak dopiero pod ostatnim rozpętała się afera. Jedna z internautek skrytykowała celebrytkę, a ta szybko jej odpowiedziała, dając się ponieść emocjom.

Małgorzata Rozenek, jako osoba publiczna, musi nieustannie zważać na to co publikuje w sieci. Wystarczy jeden nieodpowiedni ruch i sprawa odbije się głośnym echem we wszystkich mediach, a spostrzegawczy internauci wychwycą każde kolejne potknięcie. Można uznać, że tym razem sytuacja przedstawia się podobnie, bowiem pod jednym z wakacyjnych zdjęć, zrobiło się całkiem gorąco. Małgorzata Rozenek szybko dała się sprowokować i dość ostro odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Małgorzata Rozenek daje upust emocjom

Na Instagramie żony Radosława Majdana pojawiło się kolejne zdjęcie z wypoczynku we Włoszech. Małgorzata opisała między innymi, co wydarzyło się podczas jednego z kilku dni urlopu za granicą.

– Plan na dziś wykonany, dom Julii i dotknięcie jej prawej piersi na szczęście, serenada pod balkonem w wykonaniu mojego Romeo – wymienia celebrytka.

Nie jest tajemnicą, że prowadząca program „Projekt Lady” wybrała się na wakacje z całą swoją rodziną, uwzględniając w to również ukochane psy. W komentarzach po zdjęciem pojawiło się kilka pytań na temat tego, jak wygląda jej urlop ze zwierzakami. Pytano również o to, gdzie zostają gdy Małgosia z bliskimi zwiedza. Na jednym ze zdjęć widać cebrytkę, która spaceruje z pieskami, w związku z czym pojawił się komentarz oburzonej internautki, która zarzuciła Małgorzacie Rozenek, że ta w nieodpowiedni sposób dba o czworonogi.

– W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność. Dla Anglików ruch podczas takich upałów to śmierć, owszem, on może chcieć i cieszyć się, ponieważ te psy nie znają umiaru. Spacer max 5 min. i to w cieniu! – czytamy.

Na reakcję ze strony gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać, bowiem ta odpowiedziała już po kilku minutach. Małgosie zupełnie zdenerwowało to, co napisała do niej obserwatorka i nie zamierzając pozostawać dłużną, odpowiedziała w równie ostry sposób. Tak rozgoryczonej i bezpośredniej Rozenek chyba jeszcze nie widzieliśmy.

– Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna? Znam ta rasę i wiem, co im wolno, a co nie. Nie pohukuj tu na mnie – odpowiada celebrytka.

źródło: pikio.pl