Jarosław Bieniuk wrócił do Martyny Gliwińskiej? Wygląda na to, że stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje

Czyżby Jarosław Bieniuk (40 l.) i Martyna Gliwińska (29 l.) na nowo zbliżyli się do siebie? Niewykluczone. Paparazzi spotkali ich na przejażdżce rowerowej.

Kawa. Lody. Niespieszna przejażdżka rowerami w okolicach sopockiej plaży. Te zdjęcia sprzed zaledwie kilku dni to przekonujący dowód, że Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znów są razem! Towarzyszył im starszy syn piłkarza, Szymon – relacjonuje „Życie na gorąco” i publikuje fotki.

O tym, że są parą, poinformowali w mediach społecznościowych w 2016 roku. Wcześniej Martynę i Jarosława wielokrotnie widywano razem. Rozstali się kilkanaście miesięcy później. Mówiono, że powodem mogło być ciągłe porównywanie do zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej i – mówiąc oględnie – rozrywkowy tryb życia piłkarza.

Jednak mimo to Martyna i Jarek co pewien czas wpadali na siebie. Ona zaprzyjaźniła się też z córką Bieniuka, Oliwią. Martyna Gliwińska zdecydowanie stanęła po stronie byłego partnera, kiedy tuż przed Wielkanocą 28-letnia modelka, z którą uprawiał seks po imprezie, oskarżyła go o gwałt. Zarzuty nazwała „nieudolną próbą wyłudzenia”. Jak informował ostatnio „Super Express”, powołując się na osoby zorientowane w śledztwie, linia oskarżenia się sypie.

Jarosław i Martyna już zimą dali do zrozumienia, że ich stosunki są przyjazne, zamieszczając w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z kuligu. Czy mimo poważnej próby, na jaką wystawiła ich relację „afera Bieniuka”, kobieta zaufa byłemu partnerowi?

źródło: pomponik.pl