Osoba z bliskiego otoczenia: „Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona…”. Wygląda na to, że to naprawdę koniec ich związku

Jak donosi jeden z portali, Jakub Rzeźniczak (32 l.) i Edyta Zając (30 l.) podobno nie są już razem. Piłkarz już widywany jest u boku innej…

O kryzysie w związku Edyty i Kuby mówiło się niemal od ich ślubu w 2016 roku.

Gdy rok później piłkarz dostał propozycję gry w azerskim klubie, żona nie zdecydowała się mu towarzyszyć. Media od razu uznały to za dowód na kryzys.

Edyta próbowała swych sił w telewizji, ale skończyło się na udziale w „Agencie”. Sama sprawa rzekomego kryzysu nieco przycichła.

Do teraz. Jak bowiem donosi Pudelek, Rzeźniczak odszedł od żony i już ponoć mocno zbliżył się do piosenkarki Candy Girl.

„Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji. Teraz przychodzi do jakiejś drugoligowej piosenkareczki” – zdradza portalowi osoba z bliskiego otoczenia Rzeźniczaka.

Kuba faktycznie na ostatnim meczu Polski z Izraelem pojawił się w towarzystwie Candy. Do tego Edyta na Instagramie przestała obserwować męża!


źródło: pomponik.pl