TVN zdecydowało się niezwykle uszczęśliwić fanów kultowego serialu. Jak donoszą media, już wkrótce na ekrany trafi kontynuacja serii, w której pojawi się oczywiście Tomasz Karolak. Chociaż widzom trudno jest uwierzyć w ten szalony scenariusz, ostatecznie naprawdę staje się on rzeczywistością. Dostanie on bowiem sumę, która jest po prostu niewyobrażalna.

TVN emitował serial „39,5” w latach 2008-2009. Publiczność uwielbiała serię oraz jej głównego bohatera, Darka Jankowskiego, w którego rolę wcielił się Tomasz Karolak. Choć zapewne nikt nie spodziewał się, że format doczeka się swej kontynuacji, media plotkarskie przekazały właśnie internautom bardzo dobre wieści na ten temat.

TVN zdecydował się na coś szalonego, dawny hit wraca do telewizji

Niebawem na ekranach pojawi się serial „50 i co?”, do którego zdjęcia mają rozpocząć się już wkrótce. Będzie on kontynuacją uwielbianego „39,5”, gdyż widzowie zdecydowanie zdążyli się za nim stęsknić. Według informatora „Faktu” na plan serii powróci odtwórca głównej roli sprzed lat, Tomasz Karolak. Aby go przekonać do podobnej decyzji, przedstawiciele stacji TVN musieli się jednak bardzo postarać.

– Wynegocjował rewelacyjną stawkę, żaden inny aktor tyle nie dostaje. Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych. Na tę chwilę zaplanowanych jest 30 dni zdjęciowych przez dwa miesiące, co da Tomkowi prawie ćwierć miliona złotych! – powiedziała w rozmowie z medium osoba pracująca przy produkcji.

Kto jeszcze wystąpi w „50 i co”? Producenci mają wiele tajemnic

Przypomnijmy, że w przeszłości w serialu pojawili się między innymi Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Alan Andersz. Nie wiadomo, czy oni także ponownie zdecydują się wystąpić w serii, a właściwie jej kontynuacji. Najbardziej pozytywnie nastawiona do ewentualnej propozycji od stacji TVN wydaje się druga z wymienionych, która w ostatnim czasie skupiała się przede wszystkim na karierze muzycznej, a nie aktorskiej.

– Jeżeli będzie taki serial, to jak najbardziej z miłą chęcią bym wróciła – stwierdziła artystka w wywiadzie dla JastrzabPost, czym dała widzom sporą nadzieję.

Liczni fani, którzy całkowicie nie spodziewali się powrotu serii na mały ekran, są zachwyceni i zaskoczeni pomysłem przedstawicieli stacji TVN. Wciąż nie wiadomo niestety, kiedy rozpoczną się zdjęcia, a później oczywiście także emisja serialu „50 i co?”. Na podobne informacje zapewne trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

źródło: pikio.pl