To już oficjalne. Robert Janowski został gospodarzem najnowszego programu Telewizji Puls. Dziennikarz właśnie poinformował swoich fanów.

Robert Janowski wraca do telewizji. Dziennikarz rok temu odszedł z programu „Jaka to melodia”, gdzie pełnił role gospodarza prze 21 lat. Jego miejsce zajął Norbi. Teraz Robert Janowski znów wcieli się w rolę prowadzącego muzyczne show. Nie chodzi jednak o „Jaką to melodię”, ale nowy format Telewizji Puls – „Gra Muzyka”.

Taką informacją podzielił się się sam Robert Janowski za pomocą mediów społecznościowych.

No i, zgodnie z obietnicą, „GRA MUZYKA”. Dziękuję, z całego serca, za cierpliwość, wyrozumiałość i rok ze mną ,,na bezrobociu”. Jesteście najlepszą Publicznością i cudownymi Przyjaciółmi. Przysięgam, że zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań i abyśmy znów byli ,,muzyczną rodziną” – napisał Janowski na sowim oficjalnym fanpage’u.

Robert Janowski w nowym programie muzyczny. O co chodzi?

Informację o tym, że Janowski zadebiutuje w Telewizji Puls podały również Wirtualne Media. W rozmowie z nimi prezes zarządu Media Corporation – Katarzyna Ocioszyńska – przyznała:

Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show „Gra Muzyka” – z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu.

Szczegóły na temat formatu, a także jego reguł nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że zdjęcia do „Gra Muzyka” ruszają w czerwcu, a jego premiera ma odbyć się we wrześniu tego roku.

Nie możemy się już doczekać.

źródło:plotek.pl