Różnica między nimi wynosi 20 lat, ale ludzie mówią, że są siostrami.

Kobiety są tak do siebie podobne, że wszystkim powiedziano, że są siostrami. 44-letniа Jo z Aylesbury w Wielkiej Brytanii jest matką 24- letniej Holly Barry. Każdego dnia ludzie mówią im, że są siostrami. Dziewczyny są przyzwyczajone do tego, a nawet to lubią. Ich wspólne zdjęcia na Instagramie zbierają mnóstwo polubień i komentarzy.

Wszystko wskazuje na to, że córka lubi ciągłe porównania. Mówi, że dobrze, że w wieku 44 lat będzie wyglądać tak jak jej matka.

– Uwielbiam to. Miło jest zobaczyć, jak będę wyglądać za 20 lat. Ona jest przepiękna. To dla mnie największy komplement. Ludzie zawsze komentują, jak dobrze wygląda na swój wiek, a przecież miło jest mieć piękną mamę. Mam nadzieję, że ja też będę się tak starzeć – mówi z nadzieją Holly

Jo ma bardzo prosty przepis, dzięki któremu wygląda tak młodo. Aby wyglądać idealnie, biegnie regularnie. I to naprawdę działa.

Jo i Holly są niesamowicie podobni: kształt twarzy, figura, włosy i kolor oczu. Ale najbardziej zadziwiające jest to, że ich głosy są również podobne, a 44-letnia kobieta mówi, że oni są często mylone podczas rozmów telefonicznych. Jo ma jeszcze dwoje dzieci, ale Holly najbardziej przypomina swoją matkę.

źródło: pikio.pl