Przez wiele stuleci ludzie na całej planecie próbują rozwikłać kobiecą esencję. Charakter kobiety wyraża się we wszystkim, a nawet w jednym małym szczególe. Okazuje się, że grzebień, a raczej jego wygląd, może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Kim ona jest: fashionistka, prosta dziewczyna, kochająca matka lub bizneswoman.

Weź ten niezwykły test psychologiczny, który trwa tylko minutę, ale opowie o twojej postaci tyle ciekawych rzeczy. Wystarczy wybrać grzebień na zdjęciu, którego używasz i odczytać wynik.

1. Nimfa
Jeśli używasz dokładnie tego grzebienia, jesteś ucieleśnieniem elegancji i kobiecości. Dla mężczyzn jesteś jak muza, która pomaga im tworzyć. Dobre maniery, łagodny uśmiech, skromność i niski głos nie pozostawiają nikogo obojętnym. Bardzo rzadko się kłócisz, nie lubisz wchodzić w czyjeś życie i nie ingerować w swoje sprawy.

Takie kobiety nie są odpowiednie do pracy biurowej, najprawdopodobniej lubią pracować z dziećmi lub pracować charytatywnie. Jeśli chodzi o garderobę, prawie nie ma ciemnych odcieni ubrań, panie te preferują strzeliste sukienki, jasne kolory i eleganckie sylwetki.

2. Kobieta szukająca równości z mężczyznami
Jest niezależna i surowa, to ona nigdy nie uniknie odpowiedzialności. Taka kobieta jest samowystarczalna, pewna siebie, a przyjaciele i krewni mogą na niej polegać.

Kobiety o tym charakterze nigdy nie odbiegają od swoich zasad, nie kłamią, a jeśli potrzebujesz porady, na pewno możesz na nie liczyć. U mężczyzn takie kobiety są trzymane na równych prawach, nie pokażą swojej słabości. Dla nich ważna jest przytulność i komfort. W wyborze garderoby kobiety te preferują wygodne ubrania i buty. Nawet jeśli buty na wysokim obcasie wyglądają elegancko i elegancko, wybiorą opcję, w której będą czuć się tak komfortowo, jak to możliwe.

3. Dobroduszny cutie
Dobroć, otwartość i spokój to cechy charakteryzujące kobiety, które używają tego konkretnego grzebienia. Może się wydawać, że taka kobieta jest zbyt przewidywalna, ale to ich największy błąd. Mają bardzo jasną duszę, tak jak nikt inny nie może głęboko i szczerze się czuć. Pomaga im żyć w zgodzie ze sobą.

Wspaniała gospodyni, która lubi przyjmować gości, zjeść kolację i bawić się z rodziną. Być matką, dla niej największym szczęściem na świecie. Wśród wszystkich rodzajów kobiet jest najmądrzejsza.

4. Idealista
Kobiety tego typu we wszystkim jak porządek. Zarówno w życiu codziennym, jak iw życiu osobistym, wszystko należy układać na półkach. Nie wydają dodatkowych pieniędzy, nie działają impulsywnie, każdy ich krok jest ważony i obliczany. Takie osoby prowadzą zdrowy tryb życia.

Edukacja, zdrowie, podróże i samorozwój – to właśnie oni wolą spędzać czas i finanse. W ich otoczeniu nie spotkasz przypadkowych ludzi, oni także poważnie podchodzą do wyboru partnera. Bardzo skrupulatnie wybierają partnera życiowego. Jeśli chodzi o szafę, zawsze jest w niej porządek. Rzeczy, które wolą uzyskać tylko dobrej jakości.

5. Poszukiwacz przygód
Jeśli wybierzesz grzebień na piątej pozycji, jesteś kochający wolność, śmiały i atrakcyjny dla osób. Trwałość jest ci obca, wręcz przeciwnie, wolisz podejmować decyzje spontanicznie.

Taka kobieta nie wybrałaby trasy podróży przez rok. W jednej chwili może zdecydować, że musi iść do Goa, kupić bilet i spędzić najlepsze lato. Lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, nie może nawet znieść tej samej tapety w mieszkaniu przez długi czas. Ma wiele hobby, ale być może zbyt często zmienia pracę. Obok niej zobaczysz tylko najbardziej lojalnych przyjaciół. Ma wiele zalet. Jest miła, szczerze zadowolona ze swojego sąsiada i zawsze przyjdzie na ratunek.

6. Konserwatywny
Takie kobiety wybierają stabilny styl życia. Są przekonani o swoich przekonaniach i działaniach. Jeśli chcesz przekonać ich o czymś, jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie to zrobić.

Wszelkie zmiany, które przyjmują z niechęcią. Stworzona przez nich strefa komfortu jest niezniszczalna, dlatego wiele ich środowisk uważa te kobiety za konserwatystki. Oczywiście powinni starać się być bardziej elastyczni, a dotyczy to wszystkiego – w domu, w stylu, a nawet w życiu osobistym. Wtedy życie będzie niewątpliwie błyszczało nowymi kolorami.

7. Biznesowa Pani
Kobiety tego typu są przyzwyczajone do rządzenia i dyktowania. Dominują zarówno w rodzinie, jak iw pracy. Bardzo często zajmują wysokie lub kierownicze stanowisko. Pracujcie dla nich przede wszystkim, prawie nie ma czasu na prywatność, dlatego najczęściej takie kobiety spotykają swoją miłość w wieku dorosłym. W ubraniach, które wybierają, surowe sylwetki, drogie tkaniny i odpowiednie akcesoria.