Tak jak wielu weterynarzy, Kickie Dalfonso zawsze ma mnóstwo pracy, szczególnie po huraganie Katrina, który dokonał zniszczeń nie tylko materialnych, ale i odebrał wiele ludzkich żyć oraz doprowadził do poważnych uszczerbków na zdrowiu bezpańskich zwierząt, które nie miały gdzie się ukryć. Tak pani doktor poznała nietypową parę przyjaciół…

Do schroniska, z którym współpracuje Kickie, trafił poważnie poraniony kot. Schronisko nie jest najlepszym miejscem na spokojną rekonwalescencję, więc pani doktor zabrała Squirtle do siebie do domu.

Szybko pod dach kobiety trafiło kolejne zwierzę, tym razem ewidentnie skrzywdzone przez ludzi. Sunia rasy pitbull, Lai Lai, została potwornie pobita przez właściciela, straciła oko i była w stanie krytycznym, ale…

Najwyraźniej wspólne cierpienie zbliża, bo teraz kot i pies są najlepszymi przyjaciółmi. Kickie zatrzymała u siebie oba zwierzaki, choć już ma dość liczną gromadkę w domu. Widać, że to weterynarz z powołania!

To, że pies i kot nigdy nie będą mogły się zaprzyjaźnić, śmiało można uznać za niesprawiedliwy mit. Zobaczcie na nagraniu, jak ta dwójka uwielbia swoje towarzystwo.

Warto podać to dalej.

źródło: podaj.to