Jak myślisz, kim jest ta babcia? Czy jest miłą osobą? Jej historia szokuje!

Przez dziesięciolecia śmierć Johnniego Allbrittona pozostawała zagadką. 14 maja 1984 roku został zastrzelony zaraz po wejściu do swojego domu w Buffalo w stanie Teksas (USA). Morderca użył strzelby z 20-calową lufą. Trafił swoją ofiarę w klatkę piersiową i plecy. Prawda wyszła na jaw dopiero w 2015 roku. Czy ta urocza staruszka lata temu zamordowała męża, a potem 13-letnią córkę?

W 2015 r. szeryf okręgu Leon, Kevin Ellis, zdigitalizował akta i dowody z tej zamierzchłej, nierozwiązanej sprawy, a następnie wysłał je do programu „Cold Justice”, reality show o zagadkach kryminalnych. Śledczy z biura szeryfa połączyli siły z emerytowanym detektywem z wydziału zabójstw, który współpracuje z serialem. Razem z ekipą filmową podróżowali po całym stanie, przeprowadzając rozmowy z około 50 osobami, w tym ze świadkami i osobami powiązanymi ze sprawą.

Dodatkowo producent programu zapewnił detektywom dostęp do najnowszych technologii kryminalistycznych i własnego laboratorium. Wynik? 84-letnia żona Allbrittona, Norma, została aresztowana 1 lipca i oskarżona o morderstwo. Szeryf ujawnił jednak tylko, że pojawiły nowe dowody. Nie podał jednak żadnych szczegółów, ani motywu zabójstwa.

Norma Allbritton twierdziła, że w dniu morderstwa męża wróciła do domu i zadzwoniła na policję, gdy napotkała zamknięte drzwi, a przez okno zobaczyła broń. To mundurowi znaleźli jego ciało. „The Eagle” informuje, że niedługo później rodzina zgłosiła brak kilku tysięcy dolarów. Śledczy uważają, że scena zbrodni została zaaranżowana tak, aby wyglądała jak włamanie i rabunek.

Według doniesień z 1984 r. Norma Allbritton miała zostać zbadana wykrywaczem kłamstw dwa tygodnie po śmierci męża. Ale nagle okazało się, że tuż przed testem „przypadkowo” upuściła strzelbę i postrzeliła się. Jej wyjaśnienia o tym, jak dokładnie to się stało, nie były zbyt spójne, lecz mimo to testu już nie wykonano. W 1981 r. córka pary, Pam zmarła w wieku 13 lat z powodu rany postrzałowej w tym samym domu. Śmierć została uznana za samobójstwo, ale KBTX donosi, że ta sprawa jest teraz także ponownie badana.

źródło: fakt.pl