Jak mieszkają gwiazdy? Marta Kaczyńska pokazała swoje mieszkanie

Marta Kaczyńska jest córką Lecha oraz Marii Kaczyńskich, którzy zmarli w tragicznej katastrofie smoleńskiej. Kilka tygodni temu minęła 9. rocznica śmierci ofiar katastrofy, która dla Marty była niesamowicie bolesna. Córka byłego prezydenta wiedzie spokojne życie, nie szukając rozgłosu, jednak ciężko o to ze względu na jej pokrewieństwo z politykiem Jarosławem Kaczyńskim, uważanym za jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce. Oto jak żyje Marta Kaczyńska.

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawnikiem i adwokatem. Ukończyła studia na wydziale prawa na Uniwersytecie Gdańskim, po czym zdawała aplikację adwokacką, aby zdobyć prawo do wykonywania zawodu. Jest córką byłego prezydenta i bratanicą jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce, Jarosława Kaczyńskiego. Atmosfera panująca w domu rodzinnym kreowała jej światopogląd, dzięki czemu ma bardzo jasno określone przekonania. Ze względu na swoją pozycję, zajmuje się hobbystycznie pisaniem felietonów dla tygodnika “Sieci”, gdzie formułuje swoje myśli na tematy etyczno-społeczne.

Marta Kaczyńska już od dziewięciu lat przeżywa tragiczną śmierć rodziców i innych ofiar katastrofy smoleńskiej. Jest to wyjątkowo bolesne ze względu na charakter wydarzenia, o którym w Polsce mówi się niewiele, ponieważ zabarwienie polityczne powoduje, że jest to swojego rodzaju temat tabu. Marta robi wiele rzeczy, aby upamiętnić tragiczną śmierć rodziców. Po ich śmierci zaczęła się aktywniej udzielać w mediach, jednocześnie starała się nie zwracać uwagi niektóre docinki internautów. Przestała się przejmować hejtem i nie zwraca uwagi na przykre komentarze. Napisała książkę “Moi rodzice”, wystąpiła w filmie biograficznym o Marii Kaczyńskiej, “Dama” oraz w produkcji “Lista pasażerów”, który zrealizowano z zamiarem złożenia hołdu w stronę ofiar katastrofy i ich rodzinom.

Marta Kaczyńska była trzykrotną mężatką. Ma trójkę dzieci, Ewę, Martynę i niedawno urodziła syna. Dzieci wychowuje obecnie ze swoim trzecim mężem, biznesmenem Piotrem Zielińskim. Należą do niej trzy posiadłości, których cena prawdopodobnie przekracza wszelkie wyobrażenia. W jakich warunkach mieszka córka pary prezydenckiej? Przedstawiamy sekrety Marty Kaczyńskiej, które powodują zazdrość.

Apartament


Na Instagramie jednej z córek Marty Kaczyńskiej, Ewy możemy znaleźć kilka artystycznych zdjęć ich miejsca zamieszkania. Powyżej ciekawe zdjęcie prezentujące architekturę okiennic w jednym z jej apartamentów.

Liczy się atmosfera


Klimatyczny wystrój to coś, co Marta Kaczyńska wydaje się cenić najbardziej. Często na Instagramie chwali się artystycznymi ujęciami niesamowitych wnętrz.

Mieszkanie z duszą


Powyżej widzimy zdjęcie z instagrama Marty Kaczyńskiej, na którym widnieje pokój jednej z córek. Dla lepszego efektu, na zdjęcie nałożono filtr czarno-biały. Obserwujący Marty doceniają ciekawe zdjęcia i wyczytujemy takie komentarze jak „widać, że mieszkanie z duszą” czy często pojawiające się określenie, iż jest „magicznie”.

Inspiruje się sztuką antyczną


Kolejne zdjęcie przedstawiające upodobania stylistyczne Marty Kaczyńskiej. Szczególnie spodobał jej się posąg stylizowany na czasy starożytności i „Wenus z Milo”.

Uchyla rąbek tajemnicy


Córka Marty Kaczyńskiej Ewa, jest szczególnie aktywna na swoim Instagramie. Często robi kreatywne zdjęcia, jednocześnie ukazując rąbek tajemnicy swojego życia.

Pokój córki


W pokoju Ewy jest duże lustro, idealne do robienia zdjęć, czym córka Kaczyńskiej często się chwali.

Pies jest ich oczkiem w głowie


Marta Kaczyńska wraz z dziećmi opiekują się małym pieskiem rasy Chihuahua. Mały domownik wiedzie zapewne lepsze życie niż niejeden przeciętny polski student, leniuchując codziennie na miękkich fotelach.

Spędzają aktywnie czas


Marta Kaczyńska wraz dziećmi lubią spędzać aktywnie czas i często pokazuje wspólne zdjęcia z przygotowań do wyjazdów, spacerów, zwiedzania czy podróży.

Jeżdżą konno


Jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu jest kontakt z końmi. Marta Kaczyńska wspólnie z dziećmi uprawiają jeździectwo konne i często publikują zdjęcia z ulubionymi zwierzętami w stadninie.

Kochają zwierzęta


Jak widać, więź ze zwierzętami jest bardzo silna w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Jej wuj, Jarosław Kaczyński, znany jest ze swojej miłości do kotów. Czworonogi to bardzo często dużo lepsi przyjaciele od ludzi, o czym przekonała się na własnej skórze Marta. Rzekomo jej znajomi z pracy szydzili z jej zmarłego ojca. Zachowali się kompletnie niestosownie, przez co Marta musiała odciąć się od fałszywych znajomych.

Modny minimalizm


Marta Kaczyńska uwielbia minimalizm i artystyczne podejście do świata, o czym świadczą bardzo często zdjęcia na jej Instagramie. Po niej odziedziczyła to również córka Ewa, która również inspiruje się minimalistyczną sztuka wschodu, co możemy zauważyć na jej profilu.

źródło: pikio.pl