Jak mieszkają gwiazdy? Liliana Głąbczyńska-Komorowska pokazuje dom

Liliana Głąbczyńska-Komorowska (63 l.) ma na swoim koncie kilkanaście filmów w Hollywood, ale polscy widzowie znają jako dr Wandę Falkowicz z serialu „Na dobre i na złe”. Aktorka na co dzień mieszka w Kanadzie i swoje życie dzieli między Warszawą a Montrealem. Ostatnio postanowiła jednak pozbyć się 642-m domu i wystawiła go na sprzedaż. Luksusową rezydencję można kupić za bagatela 8 mln zł.

Willa aktorki znajduje się w przepięknej okolicy niedaleko słynnego wzgórza w Montrealu Mount Royal.
– Ten dom dawał mi wsparcie przez prawie 25 lat. Tu mieszkałam z moimi dwoma mężami i wychowałam syna i córkę – mówi „Super Expressowi” Liliana. – Mój dom był zawsze otwarty dla Polonii, organizowałam tu wielu wydarzeń kulturalnych dla Polonusów. Gościłam tu także wiele rodzimych gwiazd: Annę Dymną, Andrzeja Olejniczka, Mariusza Czerkowskiego, Annę Prucnal, Krzysztofa Zanussiego, Maję Ostaszewską. Odwiedzali mnie też hollywoodzcy gwiazdorzy: Pierce Brosnana, Ben Kingsley i Donald Sutherlanda – dodaje aktorka.
Rezydencja gwiazdy „Na dobre i na złe” została zbudowana z cegły w 1932 r., ma basen w ogrodzie, pięć sypialni, cztery łazienki, siłownię i ogromny taras. Wyceniona została na 2,9 mln dol. kanadyjskich, co daje ok 8,3 mln zł.

 

źródło: se.pl