Jak gwiazdy wyglądają bez makijażu? Polskie celebrytki w naturalnej odsłonie

Kasia Cichopek jest słynną polską aktorką i jak wiele gwiazd przed kamerami występuje w pełnym makijażu. Nieczęsto zdarza się okazja kiedy możemy zobaczyć celebrytki takimi, jakimi są naprawdę, poza pracą. Na szczęście taką możliwość daje nam popularny portal społecznościowy, na którym aktorka, jak i inne sławy publikują zdjęcia z życia codziennego.

Kasia Cichopek tak jak wiele kobiet często pokazuje się w makijażu. I nie ma w tym nic złego! Wielu z nas chciałoby jednak ujrzeć gwiazdę bez dodatkowych „upiększaczy”. Tę unikatową szansę dają nam popularne portale społecznościowe.

Duża część społeczeństwa lubi przystrajać się makijażem, żeby podkreślić zalety, czy czasem wręcz ukryć niedoskonałości skóry swojej twarzy. Uważamy, że jest to jak najbardziej w porządku. Wśród tej części populacji znajdują się również znani i lubiani celebryci tacy jak Barbara Kurdej-Szatan, czy Doda. Profile społecznościowe tych gwiazd śledzą często setki tysięcy, a nawet miliony osób, a sławy lubią dzielić się na nich swoimi życiami. Publikują tam wiele prywatnych zdjęć zza kulis jakichś produkcji, z domu, czy po prostu z wakacji. Zdarza się, że odsłaniają wtedy swoją prawdziwą twarz, niepokrytą korektorem i rozświetlaczem.

Aktorki takiego formatu jak Kasia Cichopek cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mediów, dlatego wielu fanów wychwytuje zdjęcia-perełki, na których gwiazdy nie mają na sobie makijażu. Jak się wtedy prezentują i czy na pewno korzystnie? Oceńcie sami. Prezentujemy galerię polskich sław bez make-upu.

Małgorzata Socha

 

Małgorzata Socha świetnie się prezentuje w wersji bez makijażu, dlatego publikuje wiele takich zdjęć na swoim instagramowym koncie.

Agnieszka Woźniak-Starak


Agnieszka Woźniak-Starak, również nie wstydzi się swojej naturalnej urody i chętnie dzieli się nią z całym światem.

Doda


Doda, czyli Dorota Rabczewska bez makijażu wygląda nieco inaczej, ale wciąż jak królowa.

Dorota Szelągowska


Dorota Szelągowska zdaje sobie sprawę z tego, że bez makijażu też wygląda wyśmienicie i lubi dzielić się swoimi zdjęciami w sieci.

Edyta Górniak


Słynna piosenkarka bez makijażu wciąż wygląda niesamowicie!

Ewelina Lisowska


Gwiazda bez makijażu wygląda olśniewająco! Zachwyca nie tylko swoim głosem.

Grażyna Szapołowska


Artystka od lat jest przez wielu uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Brak makijażu tego nie zmienia.

Joanna Horodyńska


Gwiazda jest rozpoznawana i lubiana w całej Polsce, a bez makijażu onieśmiela!

Joanna Krupa


Popularna modelka dzieli się ze światem swoimi zdjęciami bez makijażu i wygląda na nich niesamowicie!

Joanna Moro


Aktorka wcielająca się w rolę Anny German nawet bez makijażu wygląda oszałamiająco!

Kasia Cichopek


Artystka zasłynęła rolą w serialu „M jak Miłość” i występem w „Tańcu z Gwiazdami. Bez makijażu prezentuje się olśniewająco!

źródło: pikio.pl