Anna Szymańczyk zasłynęła dzięki roli Dagmary w serialu ‚Pierwsza miłość’. Aktorka kilka lat temu schudła 20 kilogramów i formę trzyma do dziś. Czym aktualnie się zajmuje i jak wygląda?

„Pierwsza miłość”


Anna Szymańczyk stała się rozpoznawalna dzięki roli w ‚Pierwszej miłości’. Dagmara, którą grała, była krawcową i projektantką w domu mody Sabiny Weksler (Urszula Dębska).

Aktorka grała w serialu w latach 2011-2015. Jej postać umarła w wypadku samochodowym.

„Przystań”


Wcześniej aktorka pojawiła się serialu ‚Przystań’, gdzie grała jedną z głównych ról u boku Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej oraz Zofii Zborowskiej.

Kim jest Anna Szymańczyk?


Anna Szymańczyk ma 32 lata. W 2010 roku ukończyła studia aktorskie na warszawskiej Akademii Teatralnej. Zadebiutowała w spektaklu ‚Maszyna do liczenia’ w Teatrze 6. piętro rolą Pani Zero. Otrzymała nagrodę specjalną na XVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Metamorfoza


Mimo tego, że zawsze była piękną dziewczyną, Szymańczyk postanowiła bardziej o siebie zadbać. Efekty było widać bardzo szybko. Schudła 20 kilogramów! Sama wyznała, że ubrania zmniejszyła o trzy rozmiary.

Sekret nowej sylwetki

Aktorka przyznała, że w schudnięciu nie pomogła jej żadna cudowna dieta, a po prostu zmiana sposobu żywienia. Zaczęła też bardziej intensywnie trenować jogę.

Telewizja
Anna Szymańczyk z telewizją związana jest od 2009, gdy zadebiutowała w serialu ‚Synowie’. Poza ‚Przystanią’ i ‚Pierwszą miłością’ mogliśmy ją oglądać też w ‚Na Wspólnej’ oraz w epizodycznych rolach w ‚Niani w wielkim mieście’ czy ‚Świecie według Kiepskich’.

„O mnie się nie martw”
Obecnie aktorka występuje w serialu ‚O mnie się nie martw’. Wciela się w rolę Kaśki, dawnej dziewczyny Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), która sporo namieszała w życiu bohatera.

Teatr


Poza pracą w serialu aktorka jest związana z krakowskim Teatrem Stu oraz Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

Anna Szymańczyk dziś


Anna Szymańczyk nie bywa na celebryckich imprezach, a kiedy pojawia się na ściankach, to tylko przy okazji teatralnych premier. Gwiazda skupia się na pracy, a do wykonywania swojego zawodu nie potrzebuje błysków fotoreporterów. To, co dzieje się w jej życiu, możemy obserwować na jej profilu na Instagramie, jednak i tak próżno szukać tam zdjęć, które zdradzałyby za dużo z jej prywatności.

Taką postawę bardzo szanujemy!

źródło: plotek.pl