Krzysztof Jackowski zadziwił swoich widzów. Jasnowidz z Człuchowa opublikował ważne dokumenty, które mogą zmienić jego postrzeganie, wśród ludzi kwestionujących jego dar. Wiarygodność tych pism potwierdza fakt, że zostały sporządzone przez policję.

Krzysztof Jackowski znów zaskoczył swoich miłośników. Kontrowersyjny wizjoner, którego przepowiednie wielokrotnie wzbudzały wielkie dyskusje wśród polskiej opinii publicznej. Tym razem, Jackowski postanowił podzielić się dokumentami, które niejako potwierdzają jego dar. Czy to, co opublikowało medium, przekona niedowiarków, którzy nie byli w stanie zaufać jego paranormalnym zdolnościom?

Krzysztof Jackowski publikuje ważne dokumenty. Czy zmienią one postrzeganie wróżbity?

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale Krzysztof Jackowski oprócz przepowiadania przyszłości często angażowany jest w sprawy zaginięć i współpracę z policją, której pomaga w prowadzeniu dochodzenia. Jak się okazuje, popularny wróżbita posiada stos dokumentów, który potwierdza jego nadprzyrodzone zdolności. Są to podziękowania od służb za służbę medium i pomoc w rozwikływaniu spraw.

– Dziękuję Panu za udzieloną pomoc w ustaleniu sprawcy zabójstwa Wiesława Glejbe (…) Na podstawie podanych przez Pana faktów – przeprowadzonej wizji ustalono osobę podejrzaną o popełnienie tego przestępstwa – czytamy w jednym z pism opublikowanych przez Jackowskiego.

– Informacja, jaką Pan przekazał w sprawie zaginięcia dwóch chłopców z Zabrza – okazała się trafiona – stwierdziła zabrzańska policja.

Internauci są zszokowani potwierdzeniami policji

Nie da się ukryć, że tak poważne pisma zrobiły wielkie wrażenie na internautach, którzy nie mogli uwierzyć, w ilu sprawach Jackowski pomagał policji. Część internautów, która do tej pory podchodziła z dużą rezerwą do przewidywań i wizji wróżbity, zaczęła przyznawać mu rację.

– Wszystkiego, co najlepsze dla naszego najwspanialszego człowieka w Polsce! Nawet żal, że nie dostał Pan Krzysztof nominacji do człowieka roku ! A Tyle nam dobrego przekazuje!, Coś w tym musi być – pisali internauci.

Czy publikacja Jackowskiego sprawi, że ludzie do tej pory mu przeciwni zaczną podchodzić z większą powagą do jego słów? Nie da się ukryć, że do tej pory jasnowidz był bardzo atakowany za swoje poglądy i słowa. Możliwe więc, że oficjalne dokumenty podpisane przez policję sprawią, zamkną usta części krytyków kontrowersyjnego medium.

źródło: pikio.pl