Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację. Adrianna Biedrzyńska, aktorka serialu „Barwy szczęścia”, pokazała najnowsze zdjęcia gwiazdora i przy okazji rozprawiła się z plotkami na jego temat. „Z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie” – napisała na Facebooku.

Kilka miesięcy temu Jacek Rozenek trafił do szpitala. Aktor serialu „Barwy szczęścia” miał udar mózgu i czekała go długa rehabilitacja. Wracającego do zdrowia gwiazdora wspierają dzieci, była żona Małgorzata Rozenek-Majdan oraz partnerka Roksana Gąska. Jakiś czas temu jedna z koleżanek z planu odwiedziła Jacka Rozenka w szpitalu. Pokazała też wideo, na którym aktor podziękował fanom serialu „Barwy szczęścia” za wsparcie. Potem Adrianna Biedrzyńska, bo o niej mowa, wyznała, że Rozenek przechodzi rehabilitację. Teraz opublikowała jego nowe zdjęcia. Przy okazji – za zgodą aktora – rozprawiła się z plotkami na temat gwiazdora „Barw szczęścia”.

„W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami, jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka, informuję, iż Jacek Rozenek jest w najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj mnie też stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu. To dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany chodzę, biegam, tańczę po operacji kręgosłupa. Kiedy to część owego, zamieniono mi na tytan” – napisała na Facebooku.

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację
Adrianna Biedrzyńska przyznała też, że Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Przekazała również świetną informację dla fanów serialu „Barwy szczęścia”. Okazuje się, że aktor już wkrótce powróci do pracy.

„Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują Jacka Rozenka najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam. Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy. Dziękujemy więc naszym kochanym przyjaciołom (…) za niezwykłe i niespotykane w dzisiejszych czasach serce ogromne i oddane. Wiem, że Jacula jest w najlepszym miejscu na świecie” – napisała aktorka.

Jackowi Rozenkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: plejada.pl