Gwiazda z serialu „Ranczo” przeżyła kryzys, który negatywnie wpłynął na jej życie. Ilona Ostrowska rozwijała swoją karierę w zawrotnym tempie. Problemy rodzinne sprawiły, że jej kariera odrobinę zwolniła. Prywatny dramat okazał się poważnym ciosem dla aktorki. Co właściwie się wydarzyło?

Ilona Ostrowska swoją karierę zaczynała w 1998 roku. Mając 24 lata, zadebiutowała w serialu „Życie jak poker”, który był emitowany na antenie Polsatu. Rozwijała się zawodowo, ale na prywatne relacje również nie mogła narzekać.

Los od samego początku nie był przyjazny dla Ostrowskiej. Szanse na większą karierę zniszczył nieszczęśliwy wypadek. Z powodu zbyt dużej odległości nie udało jej się stworzyć stałego związku z jej pierwszą miłością.

Pomimo licznych przeszkód, pięła się po szczeblach aktorskiej kariery i stawała się coraz bardziej rozpoznawalna. Obecnie możemy przypuszczać, że najlepszą decyzją w jej karierze był udział w przesłuchaniu do serialu TVP1. Dostając główną rolę w „Ranczu”, zyskała grono fanów i stała się sławna.

Wydawać by się mogło, że na drodze do spełnienia w życiu nie stanie już nic. Jednak kilka lat później Ilona musiała stanąć oko w oko z kryzysem, który podburzył jej przekonania na temat szczęścia.

Początki kariery


Ilona od samego początku dobrze zapowiadała się jako aktorka. Występując głównie w teatrze, nie była zbyt popularna. Rozgłos zdobyła po zagraniu Lucy w serialu „Ranczo”. Podobno, gdy zjawiła się na przesłuchaniu do produkcji, dostała rolę niemalże od razu. Hit TVP1 pomógł jej przekonać do siebie ludzi i zyskać rozpoznawalność.

Problemy finansowe
Ilona podczas studiów radziła sobie całkiem dobrze, choć borykała się z problemami finansowymi. Jako dość nieśmiała dziewczyna napotykała trudności z odnalezieniem się w nowej sytuacji.

-Najpierw był zgrzebny pokoik na obrzeżach Wrocławia, bida z nędzą. Rodzice pomagali, jak mogli. – wspominała w „Gali”.

Nieszczęśliwy wypadek


Talent Ostrowskiej został bardzo szybko doceniony. Na drugim roku studiów, dostała rolę w filmie „Farba”, Michała Rossy. Niestety, już w na początku zdjęć miała wypadek.

-Czułam, że to rola dla mnie. 9 rano, drugi dzień zdjęciowy. Spadłam ze schodów, roztrzaskałam kolano, a mój udział w filmie dobiegł końca – opowiadała.

Miłość na odległość


Jednym z jej partnerów w trakcie studiów był student z Krakowa, Tomasz Karolak. Para przez jakiś czas utrzymywała tzw. związek na odległość. Aktorzy po rozstaniu zostali przyjaciółmi.

-Mój chłopak mieszkał w Krakowie. Z jednej strony było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, listów – prawdziwych! – samotne godziny spędzone w pociągu pomiędzy Wrocławiem a Krakowem. – wyznała w wywiadzie dla „Gali”.

Decyzje na przyszłość

W 2000 r. Ostrowska poznała swojego przyszłego męża, Jacka Borcucha. Para wydała się dla siebie stworzona, jednak po 4 latach doszło do rozstania. Po kilku miesiącach przerwy wrócili do siebie, aby w 2004r. wziąć ślub.

Oznaki kryzysu


Ostrowska rozwijała swoją karierę aktorską w bardzo szybkim tempie. Grono jej fanów stale się poszerzało, ale mimo to nie potrafiła czerpać radości ze swoich sukcesów. Powodem były jej prywatne problemy związane z rodziną.

Zdrada


Ostrowska 8 lat po ślubie postanowiła rozstać się ze swoim mężem. Powodem był romans, w który wdał się reżyser. Borcuch zakochał się w młodszej o kilkanaście lat Oldze Frycz. Zawiedziona aktorka długo liczyła na powrót męża, ale ten nie chciał zrezygnować ze swojej kochanki. Rozpad małżeństwa okazał się dla niej potężnym ciosem, z którym w pewnym momencie nie potrafiła sobie poradzić. Według jednej z jej koleżanek po fachu stała się cieniem człowieka.

Nieudana próba


Po rozwodzie Ilona chciała ułożyć sobie życie z innym mężczyzną. Jej wybrankiem stał się reżyser teatralny, Krzysztof Garbaczewski. Ich związek nie trwał długo. Na nieszczęście aktorki, Garbaczewski również okazał się niestabilny w swoich uczuciach, zostawiając Ostrowską dla Moniki Brodki.

Nowe życie


Ostrowska ostatecznie odnalazła swoją nową miłość. Ukochanym aktorki został muzyk, Patryk Stawiński. Para ma synka, który przyszedł na świat tuż przed Wielkanocą 2016 roku.

źródło: pikio.pl