Królowe Życia przebiły się między innymi dzięki charakternej postawie głównej bohaterki telenoweli. Blondwłosa, mocno wymalowana Dagmara dała się poznać z jednej strony jako szalona kobieta, ale też jako kochająca mama, czy prężnie działająca bizneswoman. Mało kto przypuszcza, że gwiazda jest już w zaawansowanym wieku.

„Królowe Życia” nieodłącznie kojarzone są z kolorową osobą Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka dała się poznać szerszej widowni jako kobieta z poczuciem humoru, bezpośredniością, ale też wrażliwym sercem.

„Królowe Życia” i wiek głównej bohaterki. Ile lat ma Dagmara?
Widzowie serialu emitowanego przez TTV widzieli w niej również troskliwą matkę, wychowującą syna Conana. Opieka nad synem nie przeszkadzała jej w skupieniu się na prowadzeniu biznesu – budowy dyskoteki marzeń.

Zaznaczmy przy tym, że gwiazda została przedstawiona widzom jedynie w ciepłym, pozytywnym świetle. Dopiero później wyszło na jaw, że gwiazda „Królowych” odsiadywała wyrok za sutenerstwo i współudział w szemranym biznesie z prostytucją i handlem ludźmi.

Mimo tej rysy na życiorysie Dagmara zyskała po emisji programu sporą sympatię widzów. I utrzymuje ją praktycznie po dziś dzień.

Dagmara jest dziś gwiazdą i to nie tylko w konwencji telewizyjnego show. Jej konto na Instagramie śledzi już 425 tysięcy osób! Jak to w przypadku „krzykliwych” gwiazd bywa, nie obywa się bez wyzywających strojów, dziwacznych póz. Sława z serialu przełożyła się na kolejny angaż Kaźmierskiej. Dagmara dostała rolę w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, rozpoczęła też przygodę z autorskim programem „Made in Maroko”.

Wiele osób oglądających serial „Królowe życia” zastanawia się nad wiekiem głównej bohaterki programu. Ta informacja może zaskoczyć! Gwiazda serialu, który pojawił się w Polsce w 2016 roku, ma dziś… 44 lata!

Jedno jest pewne – królowa życia wciąż wygląda świetnie. Można by stwierdzić, że zupełnie nie na swoje lata. Bądź co bądź – nie przez przypadek gra pierwsze skrzypce w produkcji o takiej nazwie. Wszystkie znaki na niebie mówią, że jeszcze o Dagmarze usłyszymy.

źródło: pikio.pl