Hubert Urbański pokazał zabawne zdjęcie z młodości. Poznalibyście go?

Hubert Urbański pochwalił się internautom zdjęciem z młodości. Okazuje się, że zdjęcie jest z wesela, podczas którego gości złapała taka ulewa, że Urbański przemókł i musiał zdjąć ubranie. Bez wątpienia wyróżnia się na tle gości, bo pozuje bez koszulki. Internauci zwrócili też uwagę na jego włosy.

Niemal za każdym razem, kiedy Hubert Urbański opublikuje prywatne zdjęcie, w komentarzach pod nim jest niemałe zamieszanie, bo prezenter często pozwala sobie na o wiele większą swobodę w ubiorze, niż gdy zazwyczaj widujemy go w telewizji. Zdarza się też, że publikuje zdjęcia z córką, co też jest szeroko komentowane.

Hubert Urbański z dawnych lat

Duże poruszenie wywołała jeden z ostatnich wpisów Urbańskiego. Gwiazdor TVN-u podzielił się zdjęciem sprzed lat. Zostało wykonane podczas wesela. Stroje towarzyszy Urbańskiego jak najbardziej wskazują na elegancką uroczystość. A strój Urbańskiego? Prezenter stoi bez koszulki, a to dlatego że… przemókł. „To było tak dawno! Ten typ z tyłu przemókł do suchej nitki! #wesele #burza” – napisał.

W komentarzach internauci mieli niezły ubaw. „Wyglądał Pan jak inspektor Gadżet”; „Każdy robi się starszy z roku na rok, czas nie stoi w miejscu. Teraz też Pan dobrze wygląda, powiem że nawet lepiej”; „Wesele bez ubrań haha. Od wesela do milionera”; „Ojej ale chudzinka. Panie Hubercie mężczyzna jak wino….”; „Gdyby nie było podpisane, to ja bym myślał, że to Krzysztof Ibisz”; „Tym zdjęciem. Poprawił mi Pan humor” – żartowali fani.

Kilka osób zwróciło też uwagę na włosy Urbańskiego. To też stało się dla nich kwestią do żarcików. „Wow! Pan był brunetem?!”; „I te czarne włosy!”; „Hm. A ja myślałam, że Hubert Urbański urodził się z już białymi włosami” – pisali.

Poznalibyście go?

źródło:fakt.pl