Bycie teściową to bez dwóch zdań najmniej wdzięczna rola w rodzinie, a lista żartów na temat „mamusi” nie ma końca. Co gwiazdy mówią o charakterze teściowej? Oto znaki zodiaku, które najmocniej dadzą ci się we znaki

Baran

Dopóki będziecie w poprawnych stosunkach, masz w niej pomocnika i spore wsparcie. Teściowa-Baran jest energiczna, pracowita, ma inicjatywę i dobre pomysły. Może się jednak okazać, że jej dobre pomysły i inicjatywa to zwykłe wtrącanie się i zamęczanie was „dobrymi” pomysłami mamusi. Jeśli tylko pokażesz jej, że za dużo jej w waszym życiu, staniesz się jej wrogiem. Mocno to odczujesz.

Rak

Z pozoru miła, pogodna i uśmiechnięta. Szybko jednak okaże się, że teściowa spod znaku Raka to prawdziwa królowa dramatów – jest przewrażliwiona na swoim punkcie, obraża się o każdy drobiazg, robi sceny zazdrości, płacze z byle powodu a urazy pielęgnuje w sobie przez długi czas. Trudno będzie ci żyć z nią w dobrych stosunkach.

Lew

Kocha rządzić całą rodziną. Gdy tylko staniesz się jej częścią, natychmiast będzie próbowała wziąć cię pod swoje skrzydła i kierować twoim życiem. Poza tym, Lwice kochają być w centrum uwagi, otrzymywać wyrazy podziwu, uznania, dostawać komplementy i mieć poczucie, że są ważne i wspaniałe. Współpraca z teściową – Lwicą nie będzie więc łatwa, szczególnie, jeśli cenisz sobie swoją niezależność, życie na własnych zasadach i nie przepadasz za bardzo bliskimi relacjami rodzinnymi.

Panna

Zodiakalne Panny są zazdrosne do granic możliwości, więc „odbierając” teściowej syna lub córkę staniesz się jej naturalnym wrogiem numer jeden. „Mamusia” natychmiast zacznie z tobą rywalizować i na wszelkie możliwe sposoby dawać do zrozumienia, że o upodobaniach jej dziecka, prowadzeniu domu, wychowywaniu pociech i wielu innych kwestiach wie znacznie więcej niż ty. Teściowa będzie też próbowała przejąć kontrolę nad waszym życiem – bądźcie uważni.

Skorpion

Zaborcza, zazdrosna i narzucająca swoją wolę teściowa spod znaku Skorpiona może być dla ciebie nie lada utrapieniem. Jeśli masz silny charakter, poradzisz sobie z jej narzucaniem się i postawisz granicę, ale będzie cię to kosztowało sporo stresu a przede wszystkim – jej obrazę na śmierć i życie.

Poza tym teściowa-Skorpion to manipulantka i intrygantka jak się patrzy. O swoich żalach nie mówi wprost, ale mści się w bardziej wyrafinowany sposób – siejąc zamęt i rozpuszczając złośliwe plotki. Nie będziesz mieć z nią łatwego życia.

Ryby

Nie wtrąca się i raczej nie narzuca swojej woli. Problem z teściową spod znaku Ryb jest inny: to niezwykle wrażliwa istota ze skłonnością do depresji i zamartwiania się. Jest mistrzynią wyszukiwania powodów do smutku, lubi rozczulać się nad sobą. Wszystko w waszych relacjach będzie więc zależało od jej nastroju a ty spędzisz długie godziny na pocieszaniu jej i dotrzymywaniu towarzystwach w gorszych chwilach.

źródło: kobieta.interia.pl