Dieta to słowo, które wzbudza mieszane odczucia. Przechodzenie na dietę oznacza zmianę dotychczasowych nawyków żywienia, co przychodzi wszystkim z ogromnym trudem. Poza na efekty nierzadko musimy poczekać. Okazuje się jednak, że jest jedna metoda, która może przybliżyć nas do wymarzonej sylwetki w ekspresowym tempie.

Dieta nikomu nie kojarzy się zbyt dobrze. Często musimy zmienić jadłospis z powodów zdrowotnych. Choć lekarze apelują, aby każdą zmianę sposobu żywienia konsultować ze specjalistą, okazuje się, że kilka internetowych porad fanom szczupłej sylwetki wystarczy. Ta metoda to hit Internetu.

Na szczęście istnieje dieta, która w szybki sposób może pomóc nam pozbyć się nadwyżki kilogramów. Ci, którzy ją stosowali, schudli ponoć nawet 16 kilogramów w dwa tygodnie. To niewiarygodne!

Dieta cud! Błyskawicznie pozbędziesz się wagi

Dieta ta w dużej mierze polega na spożywaniu konkretnych produktów, do których musimy się ograniczyć danego dnia. Gwarantuje to sukces, czyli utratę tkanki tłuszczowej, a także wody, która gromadzi się pod skórą. Prezentujemy jadłospis, który w Internecie pojawia się najczęściej.

Poniedziałek:

Przez cały dzień pij dużo wody mineralnej (zalecane minimum 12 szklanek). Posiłki składać się mają z warzyw i owoców. Zakazane są jednak banany i ziemniaki. Możesz jeść, ile chcesz.

Wtorek:

Jedz banany, a także pij mleko. Zjedz koniecznie około dziesięć sztuk tego owocu. Co drugi popijaj szklanką mleka. Przez cały dzień pij dużo wody (co najmniej trzy litry).

Środa:

Zjedz kilka posiłków, które złożone będą jedynie z owoców (zakaz spożywania bananów). W ciągu dnia wypij około 12 szklanek wody.

Co w kolejnych dniach?

Czwartek:

Jedz tylko i wyłącznie surowe warzywa, a na obiad zjedz jednego, dużego ziemniaka (poza obiadem nie wolno ich spożywać tego dnia). Nie dodawaj do warzyw żadnego oleju. Oczywiście nie zapomnij o wodzie (minimum 3 litry).

Piątek:

Zjedz około filiżankę ryżu na obiad razem z warzywami (mogą być duszone lub surowe). Do tego oczywiście 12 szklanek wody.

Sobota:

Odmierz tę samą ilość ryżu, co poprzedniego dnia i dorzuć około sześć dużych pomidorów. Wypij także kolejne 12 szklanek wody.

Niedziela:

Dzisiaj spożywaj zarówno ryż, warzywa, jak i owoce. Po raz kolejny ilość ryżu powinna być nie większa niż jedna filiżanka (czyli około 200 gramów).

Dieta ponoć nie tylko pomaga zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale także świetnie oczyszcza organizm.

Ilość posiłków, a także to, co wchodzi w ich skład zdecydowanie plasuje dietę jako jedną z bardziej restrykcyjnych. Zalecana jest więc ostrożność. Zanim rozpoczniesz dietę, skonsultuj się z lekarzem, który na podstawie aktualnych wyników badań zdecyduje, czy dieta nie zagraża zdrowiu.

źródło: pikio.pl