Hipopotam dzięki swojemu zachowaniu stał się prawdziwą internetową sensacją. Te nagranie podbiło internet

To przydarza się każdemu z nas – potrzeba wypuszczenia gazów. Niestety czasami ta potrzeba pojawia się w sytuacji, w której nie jesteśmy sami i nie wypada tego robić.

Kontrolowanie gazów nie jest łatwe, ale jak najbardziej właściwe z towarzyskiego punktu widzenia. Chyba nie ma osoby, która uważałaby puszczanie gazów w miejscu publicznym za coś miłego…

A gdyby tak puszczanie bąków było sportem olimpijskim, to ten hipopotam z pewnością sięgnąłby po złoty medal!

Hipopotamy to jedne z najciekawszych zwierząt na świecie. W swoim środowisku naturalnym ze względu na swoje rozmiary nie mają wielu wrogów. Niestety nie wszystkie zwierzęta żyją w swoim naturalnym środowisku. Niektóre muszą pogodzić się z życiem w niewoli.

Niestety tak wygląda świat i niewiele możemy na to poradzić.

„Harry, puszczający bąki hipopotam”
Zwierzęta żyjące w ogrodach zoologicznych mają różne warunki bytowe. Niektóre żyją w ciasnych klatach lub małych wybiegach, a inne cieszą się przestronnymi pomieszczeniami i terenami. Pewien hipopotam żyje na niewielkim wybiegu i dlatego jest sporą atrakcją. Praktycznie każdy ma możliwość zatrzymać się przy jego wybiegu i zrobić mu zdjęcie. Hipopotam dla pewnej grupy zwiedzających miał pewną wiadomość do przekazania.

I trudno było ją przegapić!

Hipopotam dzięki swojemu zachowaniu stał się prawdziwą internetową sensacją. Nagranie z nim podbiło internet i serca widzów na całym świecie. Do dziś obejrzało je już ponad 23 miliony ludzi. Nazwany został „”Harry, puszczający bąki hipopotam”.

Zobacz nagranie poniżej, a zrozumiesz dlaczego! Takiego „spuszczenia ciśnienia” nie widzieliście…!

źródło: pl.newsner.com