DDTVN często przedstawia widzom interesujące rozmowy z celebrytami i osobami z pierwszych stron gazet. Dzisiejsza wypowiedź gwiazd wywołała wielkie poruszenie. Internauci nie mogą wybaczyć słów na temat dzieci.

DDTVN znów przedstawiło swoim widzom interesującą rozmowę z osobami, które należą do najbardziej znanych za sprawą działalności prowadzonej w internecie. Oglądający nie kryli, że byli bardzo zainteresowani tym, co mieli im do przekazania ich ulubieńcy. Mogliśmy spodziewać się bardzo interesujących słów, jednak doczekaliśmy się wypowiedzi, która wywołała niemały skandal.

Okazało się bowiem, że celebryci użyli słów, które nie spodobały się Polakom. Kontrowersyjna wypowiedź padła z ust pary FitLovers, znanych twórców z portalu YouTube, którzy przedstawiają swoje życie codzienne. Ich wypowiedzi na temat dziecka, które zostało na wizji porównane do psa, wywołały mnóstwo komentarzy. Większość z nich była negatywna.

DDTVN pokazało wypowiedź dwójki celebrytów
W dzisiejszym paśmie telewizji śniadaniowej pojawiła się para znana jako FitLovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Oboje starają się codziennie dzielić w internecie wiadomościami dotyczącymi ich życia prywatnego, a także sposobów na to, by ich życie stawało się lepsze. Materiały tworzone przez nich cieszą się ogromną popularnością.

Już wcześniej mieli oni okazję współpracować ze stacją TVN, więc ich dzisiejsza obecność w DDTVN nie jest żadnym zaskoczeniem. Gwiazdy zostały zapytane o plany na najbliższą przyszłość, a także o to, czy planują założyć rodzinę. Odpowiedź zaskoczyła wielu widzów, którzy do teraz zastanawiają się, jak mogło dojść do tak absurdalnej wypowiedzi.

Gwiazdy wywołały kontrowersje w DDTVN
FitLovers pojawili się w DDTVN wraz ze swoim pieskiem, który towarzyszy im już od kilku miesięcy. Oboje stwierdzili, że wychowywanie szczeniaka przygotowuje ich do roli rodziców. Po tych słowach w internecie zawrzało, a fani nie mogą nadziwić się, jak można porównać dziecko do psa.

– Wy tak serio z ‚dzieckiem’? Litości, nie propagujcie takich rzeczy. Pies jest psem. Nawet jeśli ktoś go traktuje jak członka rodziny. Będzie przyjacielem, ale zawsze będzie psem. A dziecko jest dzieckiem. Jeśli ktoś mówi o psie, że jest przybranym dzieckiem, to nie jest ani normalne, ani zdrowe. Nie propagujcie takich rzeczy w tv – pisze jeden z oburzonych internautów.

źródło: pikio.pl