Gwiazdy pokazały jak świętują Dzień Matki. Pojawiło się mnóstwo zdjęć. Wybraliśmy najpiękniejsze

Gwiazdy pokazały jak świętują Dzień Matki. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo intymnych zdjęć. Wybraliśmy najpiękniejsze.

26 maja swoje święto w Polsce obchodzą wszystkie matki. Z tej okazji telewizje od rana pokazują wzruszające zdjęcia i zachęcają gwiazdy do opowiadania ciekawych anegdot na temat swoich rodzicielek. Celebryci równie ochoczo udostępniają na Instagramie fotografie z rodzinnych albumów, które przez lata skrzętnie skrywali przed swoimi fanami.

Dzień Matki to wspaniałe święto szczególnie, gdy jest się młodą mamą, a tych w polskim show-biznesie wcale nie brakuje. Jeszcze w 2019 roku ich grono zasili Joanna Krupa, która podczas dzisiejszej wizyty w Dzień Dobry TVN przyznała, że wyczekuje narodzin pierwszego potomka. Zanim jednak zobaczymy zdjęcie dziecka, które przyjdzie na świat w Los Angeles, możemy podziwiać zdjęcia jakimi podzieliły się inne polskie gwiazdy.

Na Instagramie Dzień Matki pięknie uczcili m.in. Natasza Urbańska, Maria Niklińska, Aleksandra Domańska, Paulina Krupińska, Sara Chmiel, Dorota Naruszewicz, Robert Biedroń, Izabela Janachowska, Klaudia Marchewka, Magda Gessler, Tomasz Raczej, Eliza Trybała, Halina Mlynkova i wiele innych.

Urocze zdjęcia znajdziecie w galerii.

Lara i Magda Gessler – Dzień Matki 2019

Weronika Rosati z mamą i córką – Dzień Matki 2019

Julia Wróblewska z mamą – Dzień Matki 2019

Joanna Koroniewska z córkami – Dzień Matki 2019

Paulina Krupińska z córką – Dzień Matki 2019

Natasza Urbańska z mamą i córką

źródło: jastrzabpost.pl