Gwiazdy, które skończyły 50 lat. Czy one wyglądają na swój wiek? Te kobiety to prawdziwy wulkan energii!

Małgorzata Foremniak, Danuta Stenka, Katarzyna Figura.. Są piękne, utalentowane i mają coś w sobie, że każdy chce na nie patrzeć. Przedstawiamy wam najseksowniejsze polskie kobiety po pięćdziesiątce, które kuszą swoim wdziękiem i blaskiem. Jak one to robią?

Aktorki, dziennikarki, piosenkarki… Kobiety w show-biznesie pokazują się z „pięknej strony”. Wiele z nich przez całe swoje życie posiada „kobiecą ikrę”, która pozwala im spełniać marzenia, wykonywać swoją pracę i być podziwianym na scenie. Publiczność je kocha.

Seksowne gwiazdy po „pięćdziesiątce”
Grażyna Wolszczak, Beata Kozidrak, Grażyna Szapołowska i Grażyna Torbicka to tylko niektóre polskie gwiazdy, dla których czas się zatrzymał. Wszystkie od lat zachwycają urodą oraz nieprzemijającym błyskiem w oku. Każda z nich czasem pozwala sobie na nieco odważniejszą stylizację, którą podkreśla seksapil.

Katarzyna Figura ma 57 lat. Jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, a rolą Rysi w „Kilerze” umocniła wizerunek „seksbomby”. Kilka miesięcy temu zajęła pierwsze miejsce w rankingu „100 najbardziej seksownych Polek”, stworzonym przez magazyn „CKM” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

„Rządzi i wymiata, Kozidrak Beata” – chciałoby się powiedzieć, oglądając zdjęcia 58-letniej gwiazdy estrady. Wokalistka Bajmu nie rezygnuje ze skąpych strojów scenicznych, w których odsłania wciąż zgrabne nogi. Bogini!

Jolanta Kwaśniewska skończyła 63 lata i wciąż jest w doskonałej formie. Pierwsza dama RP od lat udziela się w polskim show-biznesie, a urody zazdrości jej niejedna Polka. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego dla wielu z nich jest prawdziwą inspiracją.

Grażyna Torbicka niedawno skończyła 60 lat. Jest synonimem piękna i kobiecości, a przez dekady praktycznie wcale się nie zmieniła. Wciąż jest jedną z największych ikon telewizji.

Katarzyna Dowbor jest starsza od Grażyny Torbickiej zaledwie o kilka miesięcy. Obie są podziwiane przez dziesiątki widzów, a mężczyźni nie mogą oderwać od nich wzroku.

Ewa Skibińska ma 56 lat. Serialowa Elżbieta Walicka z „Na dobre i na złe” udowadnia, że metryka nie jest wyrocznią, a po „50-tce” wciąż można czarować urodą i blaskiem w oku.

Grażyna Szapołowska jest 65-letnią pięknością. Odtwórczyni roli Telimeny w ekranizacji „Pana Tadeusza” od dekad kusi widzów seksapilem. Jej urok do dziś powala niejednego mężczyznę.

Danuta Stenka od lat gości na ekranach polskich telewizorów. Jak sama podkreśla, dobrze czuje się w swym ciele. „Mam 57 lat i jest mi z tym dobrze. Mało tego, liczę na więcej…” – powiedziała niedawno w wywiadzie dla magazynu „Pani!”.

Grażyna Wolszczak w ubiegłym roku świętowała 60. urodziny. Patrząc na jej zdjęcia, spokojnie można odjąć jej co najmniej 20 lat. Aktorka zachwyca swoją delikatną urodą.

Małgorzata Foremniak ma 52 lat, a wigoru i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Była gwiazda serialu „Na dobre i na złe” zaraża optymizmem, ma do siebie ogromny dystans, a do tego jest niezaprzeczalną ikoną stylu.
źródło: plejada.pl