W serialu „Zniewolona” dobra i wrażliwa Natalia, którą gra Anna Sagajdaczna nie ma łatwego życia u boku bezwzględnego męża Grigorija (Michał Gawriłow). Tymczasem prywatnie gwiazda „Zniewolonej” od roku jest szczęśliwą żoną. Ślub aktorki odbył się mniej więcej w tym samym czasie co ślub Natalii i Grigorija ze „Zniewolonej”. Ale zaraz potem Anna Sagajdaczna musiała opuścić męża. Dlaczego? Jaki był powód rozstania?

Ślub gwiazdy serialu „Zniewolona” na planie i prywatnie
Nawet fani serialu „Zniewolona” zapewne nie wiedzą, że to Anna Sagajdaczna miała grać tytułową rolę Katii. Na casting do głównej bohaterki serialu zgłosiło się ponad 100 aktorek. Ostateczne wygrała Katerina Kowalczuk, ale Anna Sagajdaczana dostała propozycję zagrania Natalii Doroszenko.

Piękna, dobra, wrażliwa żona Grigorija jest ślepo zakochana w swoim mężu i wierzy, że ma u swojego boku porządnego człowieka. Nawet się nie domyśla, że Czerwiński ożenił się z nią z chęci zysku, a tak naprawdę chorą miłością pokochał niewolnicę Katierinę.

Serialowa Natalia ze „Zniewolonej” bardzo cierpiała podczas przygotowań do zdjęć. A wszystko przez fryzurę Natalii. – Moją fryzurę przygotowano w taki sposób, że we włosach nosiłam milion szpilek. To bardzo bolało – wyznała w jednym z wywiadów.

Kiedy na planie „Zniewolonej” powstawały sceny ślubu Natalii i Grigorija aktorka także szykował się do swojego ślubu. wychodziła za mąż w podobnym czasie, co jej bohaterka. Suknię ślubną uszył jej Dimitrij Kuriat, projektant kostiumów w „Zniewolonej”. – Zaprzyjaźniliśmy się podczas pracy. Dima nie chciał ode mnie ani grosza za suknię. Powiedział, że to prezent na ślub – wspominała.

Prawdziwy mąż gwiazdy „Zniewolonej”, Żenia, jest związany z branżą filmową. Oświadczył się jej dwa lata temu. Wybrał moment zupełnego zaskoczenia. Anna Sagajdaczna siedziała w domu w piżamie gdy upadł na nią przed kolana i wręczył pierścionek zaręczynowy.

Ślub serialowej Natalii ze „Zniewolonej” odbył się latem 2018 roku w słynnej Ławrze Peczerskiej, prawosławnym klasztorze w Kijowie. Zaraz potem małżonkowie się rozstali. Jak podaje magazyn „Rewia” aktorka wyjechała na plan gdzie musiała pokazać jak bardzo kocha Grigorija.

– Starałam się być wiarygodna, ale oczywiście zawsze pamiętam o moim mężu. Kocham przecież tylko jego – wyjaśniła w wywiadzie.

Uwielbiasz serial „Zniewolona”? Koniecznie przeczytaj książkę „Harem”, wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka „Harem” w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin – córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego.

źródło: superseriale.se.pl