Gwiazda znana z seriali TVP wyszła za mąż. Wyglądała przepięknie. Suknia marzenie, ale pan młody…

Kolejna gwiazda TVP wyszła za mąż, co szczególnie podekscytowało jej fanów na Instagramie, którzy nie kryli swojego zaskoczenia. Zdjęcia, a także relacje licznych tabloidów, wskazują na jedno – był to ślub jak z bajki.

Aktorka znana z seriali TVP wyszła za mąż. Swój stan cywilny zmieniła gwiazda znana m.in. z uwielbianego serialu „Ojciec Mateusz”, a także z filmów, które wyprodukowane zostały przez Bollywood. Jej suknia ślubna wyglądała wspaniale, fani są oczarowani.

Gwiazda TVP wyszła za mąż. Jej ślub był wprost bajeczny

Erika Karkuszewska wyszła za mąż. Aktorka, która wkrótce ukończy 31 lat, postanowiła ostatecznie sformalizować swój związek z ukochanym. Przepiękna ceremonia, jaka towarzyszyła jej zaślubinom, dla wielu była niezwykła. Fotografie ze ślubu pojawiły się na Instagramie gwiazdy, który obserwuje ponad 50 tys. osób. Jedno z pierwszych zdjęć to moment pierwszego pocałunku, tuż po uroczystym wyznaniu sobie miłości. Pan młody, czyli Maciej Bielski, pocałował swoją świeżo upieczoną małżonkę w niezwykle romantyczny sposób, co dodatkowo wzmogła z pewnością sama atmosfera miejsca, ceremonia bowiem miała miejsce na Sycylii. Goście weselni rzucali na państwa młodych konfetti w kształcie złotych gwiazdek.

Para młoda na wesele jechała Jeepem, a w trakcie podróży Erika Karkuszewska zrobiła zdjęcie swojego długiego, przepięknego welonu, który dumnie prezentowała wszystkim mijanym po drodze przechodniom.

Kim jest Erika Karkuszewska?

Gwiazda TVP znana jest m.in. z seriali „Bodo”, „Ojciec Mateusz”, a także „Blondynki”. Co ciekawe na swoim koncie Erika Karkuszewska ma także jedną sporą rolę filmową, w „Shivaay”. Jest to dramat, a polska aktorka wcieliła się w rolę Olgi. Zagrała w filmie u boku takich aktorów, jak np. Ajay Devgn, Sayyeshaa Saigal, czy Vir Das, z którym także wzięła udział w późniejszej konferencji prasowej.

źródło: pikio.pl