Gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Postanowiła opowiedzieć kilka zdań na temat swojej ciąży. Takich słów z pewnością nikt się nie spodziewał.

1

Gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” odważyła się opowiedzieć kilka zdań na temat swojej ciąży. Okazuje się, że dla tancerki, ten czas nie jest szczególnie łaskawy i przechodziła naprawdę trudne chwile. Kobieta wyjawiła także swoje obawy związane z porodem. Co na to wszystko jej mąż?

Uczestniczka programu „Taniec z Gwiazdami” już niedługo zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska kilkukrotnie miała okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności w popularnym show tanecznym. Choć aktorka uwielbia taniec, kilka miesięcy temu musiała w znacznym stopniu z niego zrezygnować, jednak nie z byle jakiego powodu. Kaczorowska oraz jej mąż Maciej Pela, w sylwestra ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Od momentu oficjalnego ogłoszenia ciąży media chętnie rozpisywały się na temat małżonków. Sama Kaczorowska nie stroniła również od upubliczniania fotografii, na których widać jej rosnący brzuszek. Okazuje się, że ładne zdjęcia i kompletowanie wyprawki to nie wszystko i prócz tych przyjemności, aktorka musiała zmagać się z okropnymi dolegliwościami.

Agnieszka Kaczorowska o swojej ciąży

Podczas ostatniej rozmowy z popularnym magazynem „Viva!” Kaczorowska zdecydowała się na wyznanie kilku faktów, w kwestii przebiegu jej błogosławionego stanu. Okazuje się, że dla gwiazdy „Klanu” ciąża nie była najłaskawsza-przynajmniej na początku.

– Pierwszy trymest ciąży był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu -oznajmia żona Macieja Peli.

Co więcej, aktorka odważyła się na znacznie bardziej osobiste wyznanie. Kaczorowska przyznała, że w związku ze swoim fatalnym samopoczuciem i ciągłymi dolegliwościami, pojawiły się u niej chwile zwątpienia.

– Mówiłam: „Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce. – wyznaje.

Tancerka obawia się porodu

Kaczorowska w tracie rozmowy z dziennikarką wyznała, że prócz złego samopoczucia, w jej życiu pojawiły się również bardzo poważne obawy. Aktorka wyznała, że nie wyobrażała sobie porodu, podczas którego miałby towarzyszyć jej mąż.

– Na początku byłam zdecydowanie przeciwna. Obawiałam się, że może na tym ucierpieć sfera naszej seksualności. – przyznaje.

Wraz z biegiem czasu i kolejnymi miesiącami ciąży, zdanie Kaczorowskiej w tej kwestii ulegało jednak zmianie.

– Dziś mogę już powiedzieć, że chciałabym – oznajmia aktorka.

źródło: pikio.pl