Gwiazda „Tańca z gwiazdami” wzięła ślub. Znamy szczegóły! Miała piękną suknię!

Magdalena Soszyńska wzięła ślub. Tancerka znana z programu „Taniec z gwiazdami” wyszła za mąż za Krzysztofa Hillara. Radosną nowiną małżonkowie pochwalili się na Facebooku. Jak wyglądała panna młoda? Zobaczcie zdjęcia!

O planach ślubnych Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar poinformowali w styczniu br., kiedy to na swym Facebooku stworzyli całoroczny plan „marzeń do zrealizowania”. Nie ujawnili jednak szczegółów dotyczących ślubu.

„Będziemy małżeństwem! Byłoby fajnie, gdybyśmy sobie to sformalizowali, bo ja chciałbym się z tobą zezmarszczyć” – powiedział narzeczony uczestniczki „TzG” na facebookowym nagraniu.

Magdalena Soszyńska z programu „Taniec z gwiazdami” wzięła ślub
Dziś Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar są już po ślubie. Jak udało nam się dowiedzieć, para pobrała się w minioną sobotę. O wszystkim poinformowali za pośrednictwem Facebooka, gdzie dodali jedno zdjęcie z sesji ślubnej.

„Mąż i żona” – podpisali zdjęcie nowożeńcy.

Pod fotką pojawiła się ponad setka komentarzy z gratulacjami dla pary młodej. Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar otrzymali wiele życzeń i słów wsparcia.

„Widać, że nie tylko jesteście małżeństwem, ale i przyjaciółmi”, „Życzę Wam pięknych dni wypełnionych miłością”, „Aamych radosnych i szczęśliwych dni”, „Życzę Wam nieustającej miłości przez całe życie” – pisali pod ślubnym zdjęciem.

Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar zrelacjonowali przygotowania do ślubu oraz samą uroczystość również na swoim Instagramie. Na profilu „Rodzinka z Odzysku” zobaczyliśmy, jak wyglądała ceremonia zaślubin tancerki i trenera mówców.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar – historia związku
Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar poznali się kilka lat temu w Gdańsku, gdzie tancerka przeprowadziła się w 2016 roku, by zrealizować swoje marzenie – otworzyć szkołę tańca.

 

Para ma córkę, Amelię. Tancerka ma również syna Juliana z tancerzem, Pawłem Michną. Para rozwiodła się w 2016 roku po dziewięciu latach małżeństwa.

źródło: plejada.pl