Gwiazda Tańca z gwiazdami była chora na raka. Do sieci trafiły jej zdjęcia, które wszystkich fanów zwalają z nóg

Taniec z gwiazdami dał jednej z gwiazd szansę na rozwijanie swojej kariery, niestety jednak celebrytka musiała opuścić program z powodu bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Dziś do sieci trafiły jej zdjęcia, które wszystkich fanów zwalają z nóg.

Taniec z gwiazdami dał szansę celebrytce na walkę o wygraną, jednak nieoczekiwany zwrot akcji wszystko zaprzepaścił. W czasie emisji programu nie była jeszcze tak rozpoznawalna jak teraz, dlatego liczyła na to, że uda jej się dodatkowo zwiększyć swoją popularność. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, co przeraziło ludzi z całej Polski. Dowiedzieliśmy się wówczas, że artystka jest chora na nowotwór, przez co musi zakończyć swój udział w programie.

Jej obawy na szczęście okazały się przedwczesne. Gwiazda na szczęście skutecznie przeszła terapię, dzięki czemu dziś nie może narzekać na problemy zdrowotne. Teraz w sieci znalazły się jej zdjęcia, które zaskakują wielu fanów z całego kraju.

Taniec z gwiazdami miał pozwolić jej na rozwinięcie kariery
Na końcu ubiegłej dekady Weronika Książkiewicz mogła cieszyć się wielką popularnością, jednak nieporównywalną z tą teraz. Wówczas aktorka została zaproszona do Tańca z gwiazdami jako jedna ze wschodzących gwiazd polskiej sceny aktorskiej, szybko jednak musiała zrezygnować z popularnego programu, gdy usłyszała straszną diagnozę od lekarzy.

Okazało się, że gwiazda jest chora na nowotwór kręgosłupa, co sprawiło, że dalszy udział w programie Taniec z gwiazdami stał się dla niej niemożliwy. Poświęciła się leczeniu, dzięki czemu dziś nie narzeka na żadne dolegliwości i znów może w pełni cieszyć się życiem.

Gwiazda Tańca z gwiazdami była chora na raka
Dziś Książkiewicz jest już po nieprawdopodobnej metamorfozie, która sprawiła, że wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Jej włosy są znacznie krótsze, widzimy też, że celebrytka zgubiła zbędne kilogramy.

Internauci doceniają zmiany w wyglądzie gwiazdy i nie mogą uwierzyć, że naprawdę aż tak się zmieniła. Niezwykłą metamorfozą pochwaliła się na Instagramie, a nowe zdjęcia cieszą się wielkim zainteresowaniem fanów. Wszyscy są przekonani, że zmiany w wyglądzie wyszyły jej na dobre i wygląda teraz cudownie.

źródło: pikio.pl