Gwiazda M jak miłość sporo schudła! Internauci: „Super Pani wygląda tak młodo. Brawo! Gratulacje”

W 2015 roku Dominice Ostałowskiej, czyli Marcie Budzyńskiej z „M jak miłość”, dzięki diecie paleo udało się zrzucić 15 kilogramów, choć musiała wiele poświęcić, m.in. zrezygnować z jedzenia wielu produktów, które uwielbia. Efekt odchudzania był krótkotrwały i tabloidy znów rozpisywały się o efekcie jo-jo i krągłościach aktorki. Dziś Ostałowska znowu zaskoczyła fanów. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, na których znów jest fit!

Aktorka nie wiedziała, dlaczego nagle zaczęła tyć. Twierdzi, że była przerażona, bo – choć nie jadła kompulsywnie i unikała słodyczy – nie mogła w żaden sposób poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami.

– Doszło do tego, że prawie nic nie jadłam, brakowało mi energii do pracy, a mimo to nic się nie zmieniało – żaliła się w wywiadzie dla jednego z miesięczników.

Znajomy, któremu Dominika Ostałowska zwierzyła się ze swoich problemów z nadwagą, namówił ją na spotkanie z parą znanych dietetyków, którzy uświadomili aktorce, że nie wystarczy po prostu wyeliminować z diety produkty powszechnie uważane za niezdrowe, by schudnąć.

– Poddałam się testom, które sprawdzają nadwrażliwość organizmu na różne pokarmy. U mnie okazało się, że lista jest długa… – zdradzała kilka lat temu Ostałowska. – Dowiedziałam się wiele o zdrowym żywieniu. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że to, co wydaje się zdrowe dla wszystkich, dla mnie jest niewłaściwe. Musiałam zmienić swoje myślenie o jedzeniu – opowiadała.

Efekty odchudzania Ostałowskiej były jednak krótkotrwałe. Nastąpił efekt jo-jo i gwiazda znów znalazła się na ustach wszystkich. Aktorka postanowiła się nie poddawać i znów zawalczyć o szczupłą sylwetkę.

W listopadzie ubiegłego roku wróciła do „M jak miłość” i z odcinka na odcinek mogliśmy obserwować zmiany jej figury.

Dziś znów jest szczupła, a efektami swojej diety postanowiła pochwalić się z fanami na Facebooku.

„Super zmiana tak trzymać”,

„Super Pani wygląda tak młodo. Brawo! Gratulacje”,

„Wygląda pani obłędnie. Pozdrawiam serdecznie”,

„Pięknie Pani wygląda, tak trzymać, super, zresztą zawsze tak było” – to tylko kilka komentarzy, które możemy przeczytać pod postami Dominiki Ostałowskiej.

Już jesienią efekty ciężkiej pracy aktorki będziemy mogli podziwiać w premierowych odcinkach „M jak miłość”.

https://www.instagram.com/p/B0-0qADCQsm/?utm_source=ig_embed

źródło: swiatseriali.interia.pl