Gwiazda disco polo opublikowała nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia. Lekarz podjął decyzję w sprawie Magdy Narożnej!

Magda Narożna kilka dni temu trafiła do szpitala. Wokalistka i liderka zespołu Piękni i Młodzi nagrała kilka filmików na Instagram Stories, w których podpowiedziała o swoim stanie zdrowia. Czy zespół odwoła koncerty? Sprawa wygląda poważnie.

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. W skład grupy wchodzą Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Niedawno o zespole zrobiło się głośno za sprawą kłopotów małżeńskich jego liderów. Kilka dni po sensacyjnym ogłoszeniu rozstania, Magda trafiła do szpitala w Łomży. O swoim stanie gwiazda zespołu Piękni i Młodzi poinformowała, zamieszczając w sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka z wbitym wenflonem. Czy kłopoty uniemożliwią grupie występy? Narożna wyjawiła, że jeszcze nie poznała decyzji lekarzy i nie wie, kiedy opuści szpital. – Na razie sytuacja u mnie bez zmian niestety. Na tę chwilę wygląda to tak, że chyba weekend koncertowy będziemy musieli odwołać, bo nie ma żadnej poprawy, jeśli chodzi o moje leczenie – powiedziała artystka na Instagramie.

AKTUALIZACJA

Około południa Magda Narożna opublikowała nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia. – Czuję się już lepiej, ale niestety lekarze postanowili, że muszę zostać jeszcze w szpitalu. Nic na to nie poradzę. Zdrowie jest ważniejsze. Niestety w ten weekend nie zobaczymy się na zaplanowanych koncertach. Mam nadzieję, że je nadrobimy, że zagramy w innym terminie.

źródło: se.pl