Disco polo należy do najbardziej popularnych gatunków muzycznych w Polsce. Jeden z jego gwiazdorów postanowił zwrócić się do fanów z dramatycznym apelem. Jego syn miał bardzo poważny wypadek.

Disco polo wciąż cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. W związku z tym Polacy kojarzą dziesiątki gwiazdorów, którzy tworzą przeboje znane na cały kraj. Jeden z nich znalazł się w dramatycznej sytuacji, w związku z czym postanowił zwrócić się do swoich fanów z ważnym apelem. Jego słowa przejęły bardzo wiele osób, niektórzy zaczęli już deklarować gotowość do pomocy.

Okazuje się bowiem, że syn muzyka przeżył bardzo ciężki wypadek. Na szczęście udało mu się uniknąć śmierci, jednak jego stan wciąż jest bardzo ciężki. Gwiazdor disco polo nie ukrywa, że sam jest bezradny wobec tragicznej sytuacji, w związku z czym postanowił skorzystać ze swojej popularności i poprosić fanów o pomoc za pośrednictwem Facebooka.

Gwiazda disco polo ma wielki problem
Jedną z najbardziej znanych grup tworzących muzykę disco polo jest formacja Top One. Jeden z jej muzyków, Paweł Kucharski, postanowił skorzystać z pomocy fanów za pośrednictwem oświadczenia.

Ukazało się ono na Facebooku grupy, a kolejni fani zaczęli reagować na wielki dramat, jaki przytrafił się artyście. Niektórzy już teraz zaczęli deklarować swoją pomoc wobec trudnych chwil muzyka.

Muzyk disco polo przeżywa rodzinny dramat
– 25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tą chwilę wg. lekarzy jest określany, jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne – pisze Paweł Kucharski.

– W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nieistotna jest grupa krwi (najlepiej widziana grupa B rh +), ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna – dodaje w swoim oświadczeniu muzyk grupy Top One.

źródło: pikio.pl