Dieta to podstawa, o ile chce się zmienić wygląd swojej sylwetki. Wielu nie potrafi wytrwać na tyle długo, aby zanotować znaczną utratę wagi, a ta niezbędna jest, by zachwycić innych swoją metamorfozą. Na szczęście efekt „wow” udało się wzbudzić u swoich fanów Gosi Andrzejewicz, która schudła 15 kilogramów.

Dieta to hasło, które z miejsca wywołuje strach w oczach kobiet wiedzących, że już dawno temu powinny wziąć się za siebie. Decyzję tę jednak często długo odkładają, a marzenia o „idealnej sylwetce”, którą chciałyby dumnie prezentować na plaży, odchodzą w niepamięć.

Inspiracją dla Polek pragnących mieć sylwetkę niczym Pamela Anderson w „Słonecznym patrolu” może być Gosia Andrzejewicz, która przeszła metamorfozę, której pozazdrościć jej mogą inne gwiazdy show-biznesu.

Dieta nie jest jej już potrzebna. Gosia Andrzejewicz ma ciało jak nastolatka
Gosia Andrzejewicz przeszła na dietę i rozpoczęła treningi, dzięki którym jej ciało prezentuje się świetnie. Od teraz gwiazda może bez problemu włożyć na siebie sukienki o kilka rozmiarów mniejsze, a także pozować przed obiektywem w bikini, co czasami robi, publikując później owoce takich sesji.

Dieta Andrzejewicz jest restrykcyjna, bowiem jak wyznała w rozmowie z Plejadą, za wszelką cenę unika cukru.

– Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (…) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie. Co do siłowni, to wciąż nie zaczęłam na nią chodzić, bo jestem w trasie koncertowej plus przede mną jeszcze zimowe wakacje. Po nich ruszam na treningi pełną parą.

Efekty jej diety widać gołym okiem.

https://www.instagram.com/p/Bt8u7iejJ_o/?utm_source=ig_embed

 

https://www.instagram.com/p/BtSR_oJHcII/?utm_source=ig_embed

źródło: pikio.pl