Gabriel z „Królowych życia” w szpitalu! Projektant zamieścił niepokojące zdjęcie

Chyba nikt nie mógł przypuszczać, że bohaterowie programu „Królowe życia” będą cieszyć się tak wielką sympatią telewidzów.

Reality show jest emitowane na antenie telewizji TTV od kilku lat i doczekało się kilku sezonów. Jego niekwestionowanymi gwiazdami są Dagmara Kaźmierska oraz Gabriel Seweryn – związani z programem od początku.

Formuła jest prosta – podglądamy mniej lub bardziej reżyserowane sceny z życia uczestników. Zarówno Dagmara, jak i Gabriel oraz jego partner Rafał, mieszkają w niewielkich miastach, ale nie wstydzą się swojej odmienności. Wręcz przeciwnie – uwielbiają ekstrawagancję!

Gabriel zajmuje się projektowaniem i szyciem ekskluzywnych futer i sam lubi wyróżniać się z tłumu. Wybiera kolorowe ubrania, nie stroni od makijażu i nie przejmuje się opiniami innych. Jego instagramowy profil obserwuje w tym momencie prawie 100 tys. użytkowników!

Ostatnio projektant zamieścił tam niepokojące zdjęcie, do którego pozuje, leżąc w szpitalnym łóżku!

– Kochani dbajcie o zdrowie. Bo zdrowie do najważniejsza rzecz w życiu. Ja kolejny raz wylądowałem w szpitalu. Dziękuję całemu personelowi medycznemu z oddziału urologicznego za wspaniałą opiekę medyczną. (pis. org.) – możemy przeczytać w komentarzu do fotografii.

Fani życzyli Gabrielowi szybkiego powrotu do zdrowia, a my dołączamy się oczywiście do tych życzeń!

źródło: kobieta.interia.pl