Fanka zadała Krupinskiej niezwykłe pytanie. Wypowiedź była ostra. Co powiedziała Paulina?

Paulina Krupińska odpowiadała fanom na pytania. Jeden z nich zapytał, ilu Miss Polonia 2012 miała partnerów, zanim zaczęła się spotykać z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wypowiedź modelki była dość zaskakująca. Co powiedziała?

Paulina Krupińska to jedna z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć. Nie brakuje zarówno fotografii z pracy, jak i tych prywatnych. Miss Polonia 2012 czasami chwali się mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Znacznie rzadziej pokazuje jednak dzieci, ale i to jej się zdarza. Przypomnijmy, że para wychowuje córkę Antoninę i syna Jędrzeja.

Paulina Krupińska o swoich byłych partnerach
Tym razem Paulina Krupińska postanowiła nawiązać ze swoimi fanami jeszcze bliższe relacje. Oni zadawali więc jej pytania, a ona na nie odpowiadała. Jedno z nich było niezwykle intrygujące.

„Z iloma facetami byłaś w związku przed Sebastianem?” – została zapytana modelka.

Odpowiedź Miss Polonii 2012 była zaskakująca i zarazem wymijająca.

„Nie ma to znaczenia. Zastanawia mnie jedno: odwaga w zadawaniu intymnych pytań” – napisała.

Przypomnijmy, że Paulina Krupińska stała się rozpoznawalna w 2012 roku, kiedy to odebrała koronę najpiękniejszej Polki. Wtedy spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem.

Paulina Krupińska – kto to? Kariera, życie prywatne
Paulina Krupińska to modelka, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Ma na swoim koncie również kilka innych zwycięstw w konkursach piękności. Paulina Krupińska prowadziła program „Klinika urody” na antenie TVN Style. Niedawno wystąpiła w show „Dance, dance, dance”. Wraz z Klaudią Halejcio odpadły dość szybko, jednak Miss Polonia 2012 nie dała o sobie zapomnieć. Jej wypowiedzi wywołały burzę w sieci. Pokłóciła się z jurorami, przy okazji zarzucając TVP, że niekorzystnie dla modelki zmontowała jej wypowiedzi.

źródło: plejada.pl