Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby Doroty Rabczewskiej. Ta kontrowersyjna wokalistka regularnie pojawia się w polskim show biznesie. Choć Doda dla wielu jest ikoną, okazuje się, że jej wyraźna obecność w mediach niektórym może nie służyć. Jedna z jej fanek postanowiła się podzielić zaskakującym doświadczeniem.

Doda szczytuje w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą głośnej akcji „Artyści przeciw nienawiści”. Artystka postanowiła w niej zwrócić uwagę na problem negatywnych komentarzy, które wciąż pojawiają się w społeczeństwie.

Na zło ma zwrócić uwagę koncert „Artyści przeciw nienawiści”, gdzie wystąpią gwiazdy takie jak Grzegorz Hyży czy Margaret. Data wydarzenia nie została jeszcze potwierdzona.

Fanka nie jadła przez Dodę. Dramatycznie wyznanie kobiety

Choć to zaskakujące – niestety jest prawdziwe. Fani gwiazd i celebrytów nie od dzisiaj znani są z przeróżnych poświęceń, do których są zdolni, aby zdobyć płytę, podpis lub wspólne zdjęcie ze swoim ulubieńcem.

Również artystka ma wśród swoich fanów osoby, które szalały za nią jeszcze za czasów, gdy zespół Virgin był na okładkach wszystkich gazet. O jednej konkretnej sytuacji opowiada Monika Dąbkiewicz w wywiadzie, który przeprowadziła z Dodą – opublikowanym na stronie wideoportal.tv:

– Kiedyś w latach licealnych moja znajoma nie wykorzystała swojego pakietu na stołówce, aby zjeść obiad. W zamian postanowiła kupić sobie płytę zespołu Virgin – z uśmiechem opowiada Monika Dąbkiewicz (wideoportal.tv).

W kontynuacji zadając pytanie:

– Czy Ty często spotykasz się z takimi aktami poświęceń swoich fanów względem Twojej osoby, aby okazać Ci w ten sposób sympatię? – zapytała.

Doda szokuje odpowiedzią

Doda postanowiła odpowiedzieć na pytanie:

– O ile poświęceniem jest cierpienie przy tatuażu – no to na pewno tak. Istnieje dużo cytatów z piosenek, tytułów płyt na ciałach moich fanów. Zdarza się też rezygnacja z pracy, ucieczka ze szkoły. No to też jest jakiś rodzaj poświęcenia. Też robiłam różnego rodzaju poświęcenia dla swoich ulubieńców muzycznych. – opowiada artystka.

Zaskakująco skomentowała to, co zrobiła dla niej fanka.

– No, ale nie zjeść czegoś, aby kupić płytę?! C’mon… nie dość, że się ma wtedy talię, to jeszcze się wspiera sztukę! – powiedziała Doda, sugerując, że taki rodzaj poświęcenia nie robi na niej specjalnego wrażenia.

źródło: pikio.pl